3 Yeni iPhone Aynı Karede

3 Yeni iPhone Aynı Karede

11
0
PAYLAŞ

iphone-6c-6s-plus

Apple’ın yeni iPhone modellerini tanıtmasına artık sayılı günler hatta sayılı saatler kaldı. 9 Eylül’de yani yarın gerçekleşecek olan etkinlikle yeni iPhone modelleri kullanıcıların beğenisine sunulacak.

3 farklı iPhone modeli tanıtılabilir

Apple’ın yeni iPhone modellerinin iPhone 6s ve iPhone 6s Plus olacağı uzun zamandır bilinen bir gerçekti. (Tabi Apple son anda bir sürpriz yapıp, karşımıza iPhone Air gibi bir ibareyle de çıkabilir.) Ortalarda dolaşan asıl bomba ise iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ın yanında Apple’ın 3. bir iPhone modelini daha tanıtacak olmasıydı.

Bu söylentiyle ilgili olarak Apple’ın 4 inçlik bir iPhone modeli duyuracağı, bu modelin sistem özellikleri bakımından iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’la eşdeğer olacağı iddia ediliyordu.

iPhone 6c, metal kasayla gelebilir

iPhone 6c ismiyle satışa sunulacak olan telefon, selefi iPhone 5c’nin aksine metal dış yüzey kaplamaya sahip olacakmış. Ara not olarak belirtelim. Bunlar şu anlık söylentiden ibaret olsa da, Apple’a yakın kaynaklar da iPhone 6c’nin varlığını doğrulamış durumda. Eğer Apple, iPhone 6c, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ı iddia edilen ölçü ve özelliklerle satışa sunarsa, Sony’nin Xperia Z5 serisindeki yaklaşımına uygun bir yol izlemiş olacak.

Peki 3 yeni iPhone modeli aynı karede nasıl duracak. Bu sorunun cevabını ünlü tasarımcı Martin Hajek verdi. İşte Martin Hajek’in 3 yeni iPhone modelini tek kareye sığdıran çalışmaları.

Bir önceki yazımız olan 6. Nesil Intel Core ile Tanışın başlıklı makalemizde intel 6.nesil işlemci, intel core i7 ve intel i7 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?