4.5G Sim Kart Değiştirme Kampanyası

4.5G Sim Kart Değiştirme Kampanyası

360
0
PAYLAŞ

4.5g sim kart degiştirme kampanyası

4.5G uyumlu cihazın varsa, SIM Kartını 4.5G’ye uyumlu SIM Kart ile ÜCRETSİZ değiştir üstüne 30 gün geçerli 1GB hediye kazan!

Turkcell 4.5G Sim Kart Değiştirme Kampanyası

Hemen en yakın Turkcell İletişim Merkezi’ne giderek, 4.5G uyumlu olmayan sim kartınızı, ücretsiz değiştirebilirsiniz. Üstelik değişiminizde, 4.5G cihaz sahiplerine, 1GB internet tam 30 gün boyunca hediye! Uyumlu olup olmadığınızı öğrenmek için 4.5G yazıp 2222‘ye SMS gönderin!

Sim kart değişikliği, henüz 4.5G uyumlu sim kartı olmayan bireysel – kurumsal abonelerimize özel ücretsizdir.

 • Sim kart değişikliğiniz sonrası, 1GB internet faydamızdan yararlanmak için: 1GBGONDER yazıp 2222‘ye SMS ilettiğinizde, bir ay boyunca geçerli 1GB internetiniz, hattınıza yüklenecektir.
 • Katılım sadece SMS ile yapılabilir. 1GB internet sadece yurt içinde kullanılabilir. Yurt dışında kullanılamaz.
 • Paketten yararlanacak hedef kitle aylık olarak güncellenecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için, sim kart değişiklik anında, cihazın 4.5G destekli olması gerekmektedir. Ücretlendirme periyodu faturalı hatlar için kb, faturasız hatlar için 100kb şeklindedir. Paket aşımı için güncel aşım tarifeleri geçerlidir. 1GB internet faydası sadece ses hatları tarafından kullanılabilmektedir. Data hatları yararlanamaz.
  Bireysel, kurumsal ses hattı sahibi ve halihazırda 4G/4.5G destekli cihazı bulunan, ancak 4G/4.5G destekli sim kartı bulunmayan, Turkcell İletişim Merkezlerinde, cihaz satın alınmasından kaynaklı ücretsiz internet faydasından son 1 hafta içinde yararlanmaya başlamamış aboneler yararlanabilecektir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket, sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir
 • Kampanyadan sadece 1 defaya mahsus yararlanılabilir.

AVEA 4.5G Sim Kart Değiştirme Kampanyası

4.5G uyumlu ÜCRETSİZ Sim Kartınız en yakın Türk Telekom Grup Mağazalarında sizi bekliyor! Üstelik 4.5G uyumlu cihaz kullanan mevcut müşterilere* 30 gün geçerli 1GB cepten internet hediye!

Kampanyaya katılmak isteyen mevcut müşteriler SIM kartlarını 4.5G uyumlu SIM Kart ile değiştirdikten sonra 4.5G SIM yazarak 5555‘e mesaj göndererek 30 gün geçerli 1GB hediye cepten internet kazanacaklar.

 • *1GB hediye internet kampanyasından; Numara taşıma veya yeni hat tesisi ile belirtilen Avea faturalı/faturasız tarifelerine gelip aktivasyon tarihinden 30 gün ve üzerinde süre geçen müşteriler faydalanabilirler.
 • 27 Kasım 2015 sonrasında Avea’ya gelen müşteriler 1GB kampanyasından faydalanamazlar.
 • Kampanya kapsamında hediye internet kazanılabilecek son tarih 31.01.2016’dır.
  4.5G’ye uyumlu cihaza sahip olan mevcut müşterilerimiz* 4.5G’ye uyumlu olmayan sim kartlarını 4.5G’ye uyumlu sim kart (USIM) ile değiştirdiklerinde 1 GB hediye verilecektir.
 • 4.5G’ye uyumlu cihaza sahip olan mevcut müşterilerimiz, 4.5G’ye uyumlu olmayan sim kartını 4.5G’ye uyumlu sim kart ile değiştirdiklerinde SMS veya müşteri hizmetleri kanallarını kullanarak ücretsiz olarak kampanyaya kayıt olabilirler.
 • Kampanya kapsamında müşterilere, kampanyaya kayıt olduktan sonra 30 gün süresince ücretsiz 1 GB internet kullanım hakkı sunulacaktır. Bahsedilen fayda kampanya süresince bir kez elde edilecektir.
 • 4.5G’ye uyumlu cihazı olan müşteriler; kampanya başlangıç tarihinden sonra 4.5G’ye uyumlu olmayan sim kartlarını 4.5G’ye uyumlu sim kart ile değiştirdiklerinde “4.5G SIM” yazıp 5555’e göndererek kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanya kaydının başarılı şekilde tamamlanmasının akabinde ilgili hatta SMS gönderilerek müşteri bilgilendirilecektir. Bununla birlikte, kampanyaya katılım için başvuruda bulunan müşterilerden Kampanya koşullarını sağlamayan müşterilere de kayıtlarının başarısız olduğu bilgisi SMS ile iletilir.
 • Geçerlilik süresi sonunda kullanılmayan faydalar silinecektir. (30 gün)
 • Kampanya kapsamında sunulan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir. Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye (Faturasız: Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Bireysel Faturasız Jet tarifeleri ile Faturalı: Kontrolü SEÇ 250, Kontrolü SEÇ 500, Kontrolü SEÇ Maksi, Kontrollü Esnaf 300, Kontrollü Esnaf 600, Kontrollü Esnaf 1200, Kontrollü Esnaf 2400, Kontrollü Esnaf 5000, Kontrollü Süper Esnaf, Kontrollü Esnaf Dostu 3000, Kontrollü Esnaf Dostu 5000, Ortak Tarife, Faturalı Data tarifeleri) geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.
 • İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Paketler kapsamında sunulan ücretsiz data hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB, faturalı tarafta ise 1KB’dır.
 • Faturali tarafta sunulacak olan 1GB hediye aşımsız olacaktır.

Vodafone 4.5G Sim Kart Değiştirme Kampanyası

Vodafone 4.5G sim kart değiştirme kampanyası açıklaması yapılmamıştır. Vodafone tarafından daha önce 3G olarak kullanılan sim kartların 4.5G ile uyumlu olduğu ve sim kartların değiştirmeye şimdilik gerek olmadığı söyleniyor.

Vodafone 4.5G için sim kart değiştirme kampanyası olursa sayfamızdan açıklanacaktır.

Bir önceki yazımız olan Teknosa Harcadıkça Kazan Kampanyası başlıklı makalemizde harcadıkça kazan, harcadıkça kazan kampanyası ve teknosa harcadıkça kazan kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?