Akbank Hesap İşletim Ücreti Bizden Kampanyası

Akbank Hesap İşletim Ücreti Bizden Kampanyası

31
0
PAYLAŞ

akbank hesap işletim ücreti bizden kampanyası

Hemen kampanyaya kaydolun, Aralık, Ocak ve Şubat aylarında Akbank Direkt Mobil’e giriş yapın, hesap işletim ücretiniz chip-para olarak geri dönsün.​​

​​31 Aralık 2015’e kadar ÜCRETSİZ yazıp 4425‘e göndererek kampanyaya kaydolun. Aralık, Ocak ve Şubat aylarında en az 1’er kez Akbank Direkt Mobil’e girin, hesap işletim ücretiniz değerinde chip-para kazanın.

Dilediğiniz an bankacılık işlemlerinizi yapmak için Akbank Direkt Mobil’e giriş yapın. Akbank Direkt Mobil şifrenizi unuttuysanız üzülmeyin! “Şifre Al” butonundan yeni şifrenizi hemen alabilirsiniz.

Akbank Direkt’e ister müşteri numaranızla veya TC kimlik numaranızla; isterseniz Akbank kredi kartı bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

  • Kampanyaya sadece 1-31 Aralık 2015 tarihleri arasında kayıt olabilirsiniz.
  • Kampanyadan chip-para kazanabilmek için, 2015 Aralık ayında en az 1 kez, 2016 Ocak ayında en az 1 kez ve 2016 Şubat ayında en az 1 kez olmak üzere toplamda en az 3 kez Akbank Direkt Mobil’e giriş yapmış olmanız gerekmektedir.
  • Kampanyadan sadece Akbank Direkt Mobil Bireysel’e müşteri numarası veya kredi kartı numarası ile giriş yapan müşteriler faydalanabileceklerdir.
  • Kampanyadan Akbank Direkt Mobil’e daha önceden giriş yapmış olan müşteriler de faydalanabileceklerdir.
  • Akbank Direkt Plus ve Akbank Direkt İşim paketine sahip müşterilerimiz de kampanya şartlarına uygun olduğu takdirde kampanyadan yararlanabilir.
  • Hesap işletim ücreti muafiyeti olan müşterilerimiz kampanyaya dahil olamayacaklardır.
  • Hesap işletim ücreti değerindeki chip-paralar Nisan 2016 içerisinde müşterilerimizin açık bulunan vadesiz mevduat hesaplarına iade edilecektir. Müşterimize ait açık vadesiz mevduat hesabı bulunamaması halinde, iade gerçekleştirilemeyecektir.
  • Kampanyaya müşteri numarası ile katılım alınmaktadır ve her müşterimiz kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir.
  • Kampanya sonucunda kazanılacak chip-para tutarı Aralık 2015’te tahsil edilen 2015 2. Yarı hesap işletim ücreti tutarı kadar (maksimum 60 TL) olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom TT175 Cep Telefonu Kampanyası başlıklı makalemizde tt175 cep telefonu, tt175 cep telefonu kampanyası ve türk telekom tt175 cep telefonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?