Alfemo İndirim Üstüne İndirim Kampanyası

Alfemo İndirim Üstüne İndirim Kampanyası

215
0
PAYLAŞ

alfemo-indirim-ustune-indirim-kampanyasiŞehirli ve yenilikçi mobilya markası Alfemo’nun, Kasım sonuna dek sürecek ve tüketiciye “indirim üstüne indirim” avantajı sağlayan, beklenen kampanyası başladı. Bu kampanya ile tüketiciler, yatak odası takımlarından oturma gruplarına, yaşam ünitelerinden yemek odası ve aksesuarlara kadar pek çok ürüne %30+%20’lik indirimli çok cazip fiyatlarla sahip olabilecekler.

Kampanyanın en çok dikkat çeken ürünleri arasında markanın geliştirdiği özel mekanizmalarla kolayca hem yatak hem de sandıklı baza olabilen, son derece şık ve çok fonksiyonel salon takımları ve oturma grupları yer alıyor. Özgün tasarıma sahip zengin koleksiyonunu, müşterilerinin beğeni ve istekleri doğrultusunda sürekli yenileyen Alfemo’nun bir çok yeni tasarımı da kampanyaya dahil ürünler arasında yer alıyor.

Ödüllü tasarıma sahip ve markanın tüketiciler tarafından en çok sevilen ürünü Escuda Koleksiyonu’nda da ilk kez indirime gidilen kampanyada, Bonus Card’a özel 1 peşin 9 taksit veya Kredi Ver ile 24 aya varan taksit seçenekleri ile çeşitli ödeme imkanları sunuluyor.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Emekli Devreden Paket Kampanyası başlıklı makalemizde devreden paket, emekli paket ve turkcell emekli hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?