Aliexpress’ten Daha Ucuza Alışveriş Yapın: Aliprice

Aliexpress’ten Daha Ucuza Alışveriş Yapın: Aliprice

28
0
PAYLAŞ

aliprice

Günümüzün dünyasında hemen her yerde karşımıza çıkan Çin menşeli ürünler ve bununla beraber uygun fiyatlarıyla piyasayı kasıp kavuran Aliexpress’te alışveriş yaparken hiç inceleme yaptınız mı?

Aliexpress’te dolaşırken gördüğünüz ve uygun fiyatlı sandığınız ürünün geçmişindeki fiyatlandırmayı, satıcının alışveriş sonrasında kazanmış olduğu otoriter puanını veya bu ürünün birden fazla satışını yapan diğer satıcılardaki fiyatları sizin adınıza takip eden bir yardımcı ile çalışmak kim istemez.

İşte, bu noktada ortaya çıkan Aliprice isimli site sizlere bu kolaylıkları anında sunuyor. Siz, Aliexpress’te dolaşırken ve ürünleri incelerken, yardımcınız Aliprice sizlere anında satıcılarının puanlarını, şu anki fiyatlarının düşük yada yüksek olduğunu, ürünlerin fiyat geçmişini sizlere anında sunuyor. Bu sayede Aliexpress Kupon araştırmanıza bile gerek kalmayabilir.

Aliprice bu özellikleri hem kendi web sitesinde sunarken hemde tarayıcınıza eklenti olarakta gelmektedir.

Aliprice eklentisini indirmek isterseniz BURAYA tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Hesabım Salla Kazan Kampanyası başlıklı makalemizde salla kazan, turkcell ve turkcell hesabım hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?