Anadolujet Bursa ve Sivas Ücretsiz Aktarma

Anadolujet Bursa ve Sivas Ücretsiz Aktarma

7
0
PAYLAŞ

anadolujet bursa sivas aktarma

Anadolu’yu bir uçtan bir uca bağlayan AnadoluJet, Bursa ve Sivas’tan hareketle Ankara aktarmalı seyahat edecek yolcularına özel aktarma kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında 1 Nisan 2016 tarihine kadar bilet alan AnadoluJet yolcuları, belirlenen hatlarda 1 Kasım 2015 – 1 Nisan 2016 tarihleri arasında aktarma ücreti ödemeden uçuyor.

Halkın havayolu AnadoluJet, Bursa ve Sivas’tan Anadolu’ya Ankara aktarmalı gidecek seyahat edecek yolcularına ücretsiz aktarma imkânı sunuyor. 1 Nisan 2016 tarihine kadar biletlerini alan yolcular, Ankara’ya uçtuğu fiyattan Anadolu’nun dört bir yanına uçuyor.

1 Kasım 2015 – 1 Nisan 2016 tarihleri arasında yapılacak uçuşları kapsayan kampanya, Ankara bağlantılı Bursa ve Sivas’tan Anadolu’ya yapılacak karşılıklı seferlerde geçerli olacak. AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Lenovo Ideapad 100 Bilgisayar Kampanyası başlıklı makalemizde lenovo ideapad 100, türk telekom lenovo ve türk telekom lenovo bilgisayar kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?