AnadoluJet Konforu Bayram Boyunca Yanınızda

AnadoluJet Konforu Bayram Boyunca Yanınızda

188
0
PAYLAŞ

anadolujet-konforu-bayram-boyunca-yaninizdaAnadoluJet, dünyanın en büyük araç kiralama markası Enterprise işbirliğiyle, yolcularına bayram boyunca 79 TL’den başlayan fiyatlara araç kiralama imkânı sunuyor.

Yalnızca havada değil, karayolu ulaşımında da güçlü markalarla işbirliğine giden AnadoluJet, 1,4 milyona ulaşan araç sayısı ve 78 bin çalışanıyla dünyanın en büyük araç kiralama şirketi Enterprise ile bayram kampanyası başlatıyor.

Bayram ziyaretleri konforla yapılsın, AnadoluJet yolcuları neredeyse otomobili de orada hazır olsun diyen AnadoluJet, Enterprise kalitesiyle tüm yolcularına hesaplı araç kiralamaya imkânı sunuyor.

Bayramda gönlünce seyahat etmek isteyen AnadoluJet yolcuları, 02 – 07 Ekim tarihleri arasında 79 TL’den başlayan fiyatlarla Enterprise güvencesiyle araç kiralayabiliyor. Minimum 4 günlük kiralamalar için geçerli olacak kampanya kapsamında, araç kiralama rezervasyonları sadece Enterprise’ın web sitesi, enterprise.com.tr/anadolujet üzerinden yapılıyor.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Paraf, Market ve Akaryakıt Harcamalarında 50 TL ParafPara Kazandırıyor başlıklı makalemizde halkbank, paraf akaryakıt kampanyası ve paraf market kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?