Anadolujet ve Turkcell’den Gençleri Uçuracak Kampanya

Anadolujet ve Turkcell’den Gençleri Uçuracak Kampanya

147
0
PAYLAŞ

anadolujet turkcell kampanya07 Aralık 2014 tarihine kadar AnadoluJet’in web sitesi üzerinden bilet alan Genç Turkcell’lilerin gidiş – dönüş uçak biletlerinden biri bedavaya geliyor. AnadoluJet’in Kıbrıs dâhil tüm iç hatlarında geçerli olan kampanya kapsamında gençler; 15 Aralık 2014 – 15 Ocak 2015 tarihleri arasında doya doya seyahat ediyor.

Türkiye’de 7’den 70’e herkesin tercih ettiği ekonomik ve konforlu havayolu AnadoluJet, gençler bol bol seyahat etsin diye yeni bir kampanyaya imza attıyor. Turkcell işbirliğiyle düzenlenen kampanya kapsamında, AnadoluJet’ten gidiş – dönüş uçak bileti alan Genç Turkcell’lilerin uçak biletlerinden biri bedavaya geliyor.

07 Aralık 2014 tarihine kadar AnadoluJet’ten bilet alan Genç Turkcell’liler, 15 Aralık 2014 – 15 Ocak 2015 tarihleri arasında AnadoluJet’in tüm iç hat ve Kıbrıs uçuşlarından gönüllerince yararlanıyor. Aktarmalı uçuşları kapsamayan kampanya, sadece AnadoluJet’in resmi internet sitesi www.anadolujet.com üzerinden yapılan bilet alımlarında geçerli olacak. Stoklarla sınırlı olan kampanyadan her hat kullanıcısı yalnızca bir kez yararlanabilecek.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Çiftçi 100 Paketi Kampanyası başlıklı makalemizde turkcell çiftçi kampanyası, turkcell çiftçi paketi ve turkcell çiftçi paketi kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?