AnadoluJet’le uç, Tepe Home’da indirimi kap kampanyası

AnadoluJet’le uç, Tepe Home’da indirimi kap kampanyası

127
0
PAYLAŞ

anadolujet tepehome kampanyaAnadoluJet, Tepe Home ile yeni bir kampanyaya imza atıyor. 31 Aralık 2014 tarihine kadar AnadoluJet ile yolculuk eden herkes, Tepe Home’un yüzde 40’lık indirimine ek olarak, sadece Anadolujet yolcularına özel yüzde 20 ekstra indirim kazanıyor.

AnadoluJet hayatın her alanını güzelleştirmeye devam ediyor. Şimdi seyahatlerine AnadoluJet ile konfor katan tüm yolcular, evlerindeki konforu da artırıyor.

31 Aralık 2014 tarihine kadar AnadoluJet ile yolculuk eden herkes, Tepe Home’un yüzde 40’lık büyük indirimine ek olarak, AnadoluJet’e özel ekstra yüzde 20’ye varan indirim kazanıyor. Tüm mobilya ve aksesuarlarda geçerli olan indirim kapsamında AnadoluJet yolcularının uçuş biletleri ile Tepe Home Mağazalarına gitmesi yeterli oluyor.

AnadoluJet ile 15 Kasım 2014 tarihinden önce yolculuk etmiş ve kampanyadan yararlanmak isteyenler ise TC kimlik numaraları, uçuş tarihleri ve parkur bilgisi ile satış ofislerinden geçmişe dönük bilet bastırarak kampanyadan faydalanabiliyor. Kampanya seri sonu, teşhir indirimli mobilya ve aksesuarlarda geçerli değildir.

Bir önceki yazımız olan İDO Erken Rezervasyon İndirimi 2015 başlıklı makalemizde ido erken al ucuz al, ido erken bilet ve ido erken rezervasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?