Android Wear için Microsoft’tan Özel Klavye

Android Wear için Microsoft’tan Özel Klavye

137
0
PAYLAŞ

microsoft-android-wear-klavyeMicrosoft geçen ay Android Wear için yeni OneNote uygulamasını çıkararak Google’ın giyilebilir ürün platformuna olan alakasını göstermişti. Şirketin Google’ın akıllı saatlerine olan desteği yeni bir klavye ile devam edecek gibi görünüyor.

Android Wear için özelleştirilmiş klavye prototipi olarak ortaya çıkarılan Microsoft’un analog klavyesi akıllı saat ekranına harfleri elle yazarak metin girişine imkan sağlıyor. Klavye 320 x 320 çözünürlüklü kare ekranları ve Moto 360’ı destekliyor. Klavye sayesinde harfleri, özel karakterleri ve rakamları kolayca girmek olası oluyor.

Android Wear Klavye İndir

Bir saat üzerinde klavye kullanma fikri herkes için çekici gelmeyebilir, ancak sesle komut girişinin de herkesin rahatça kullanabileceği bir metot olduğunu kabul etmek gerekiyor. Ne de olsa, topluluk içindeyken saatinizde dolaşmak veya arama yapmak için ona seslenip dikkat çekmek istemediğiniz zamanlar olacaktır. Google Android Wear’a bir klavye ilave etmediği için üçüncü taraf geliştiriciler için bu alanda değerlendirilecek bir boşluk bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Akbank ve MasterCard'dan HesapAl Uygulaması başlıklı makalemizde akbank hesapal, hesapal ve hesapal indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?