Arçelik Yenileme Kampanyası 2015

Arçelik Yenileme Kampanyası 2015

29
0
PAYLAŞ

arçelik yenileme kampanyası

Tüm iş süreçlerinde ‘Sürdürülebilir Gelişim’ odağı ile hareket eden, kaynakların verimliliği ve sürdürülebilirliği konusuna en üst seviyede hassasiyet gösteren Arçelik A.Ş., “Dünyaya Saygılı, Dünyada Saygın” vizyonu çerçevesinde Türkiye’nin en büyük yenileme hareketini sürdürüyor.

Tüm iş süreçlerinde ‘Dünyaya Saygılı, Dünyada Saygın’ vizyonuyla hareket eden Arçelik A.Ş., geçtiğimiz yıl başlattığı yenileme kampanyasını sürdürüyor. Eylül ayında başlayan yenileme hareketi kapsamında Arçelik A.Ş. kullanıcıların evinden eski ürünlerini 1500 TL’ye varan net indirimlerle alıyor. Kullanıcılardan toplanan bu eski ürünler, Arçelik A.Ş.’nin kurduğu, Türkiye’nin uluslararası standartlara uygun tam teşekküllü ilk geri dönüşüm tesislerinde yeniden doğaya kazandırılıyor.

Arçelik Yenileme Kampanyası

Yenileme kampanyası kapsamında eski buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makineleri, televizyon, bilgisayar, süpürge ve küçük ev aletleri doğaya kazandırılıyor. Böylece eski ürünler fişten çekiliyor, yerine enerji verimli ürünler geçiyor.

Arçelik ve Beko bayilerinden gerekli bilgilere ulaşabilen tüketiciler, çapraz değişim olanağından yararlanarak eski ürünlerini ihtiyacı olan herhangi başka bir ürünle de değiştirebiliyor, eski çamaşır makinesinin yerine yepyeni, son teknolojiye sahip, enerji verimli bir buzdolabı alabiliyor.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası ile Türk Telekom'dan Ücretsiz İnternet başlıklı makalemizde iş bankası, işcep ve ttnet wifi hakkında bilgiler verilmektedir.

arçelik geri dönüşüm kampanyası 2015

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?