Arzum Cleanart Elektrikli Süpürge

Arzum Cleanart Elektrikli Süpürge

310
0
PAYLAŞ

arzum-cleanart-elektrikli-supurgeArzum Cleanart Elektrikli Süpürge, yüksek çekiş gücü ile tek seferde en küçük toz zerrelerini bile hapsederek kadınlara arzu ettikleri mükemmel temizliği sunuyor.

Küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratan Arzum, bir elektrikli süpürgeden beklenen tüm özellikleri Arzum Cleanart’ta topladı. Arzum Cleanart, 450W çekiş gücü ile bir elektrikli süpürgede en belirleyici kriter olan üstün çekiş gücü açısından yüksek bir performans sergiliyor. Bu şekilde ev hanımlarına zahmetsiz, tek seferde ve daha kısa sürede derin temizlik sağlıyor. En küçük toz zerreciklerini bile hapsederek, bebekli aileler ve evcil hayvan sahipleri başta olmak üzere gerçek temizlik isteyenlere rahat bir nefes aldırıyor.

Arzum Cleanart üstün çekiş gücünün yanı sıra farklı yüzeyler için geliştirilmiş aksesuarları ile koltuk köşeleri, radyatör aralıkları, duvar dipleri gibi ulaşılması en zor köşelerde bile kullanım kolaylığı ve zahmetsiz derin temizlik sağlıyor. 360 derece dönebilen hortumu ve ergonomik tutma sapı ile süpürme esnasında, eğilmeden dolayı bel ve sırt ağrılarının oluşmasına engel oluyor; toz torba dolum göstergesi ile toz haznesinin ne zaman boşaltılması gerektiğini göstererek tüketicileri uyarıyor. 5 Kat Hepa filtre ve Turbo Fırça sayesinde ise üstün hijyen sağlıyor. Tüm bu özelliklere sahip Arzum Cleanart üstelik sadece 419 TL.

Bir önceki yazımız olan Sahte (Çakma) Güneş Gözlüğü Zararları başlıklı makalemizde çakma güneş gözlüğü, güneş gözlüğü nasıl seçilir ve güneş gözlüğü seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?