Avea Dev Fırsat Tarifesi

Avea Dev Fırsat Tarifesi

244
0
PAYLAŞ

avea dev fırsat tarifesi

Şimdi numarasını Avea’ya taşıyan ya da Avea’da yeni hat alan Türk Telekom ev telefonu müşterilerine yurtiçi her yöne 500 dakika ve 1 GB cepten internet içeren Dev Fırsat Tarifesi ilk 6 ay boyunca ücretsiz !

Avea faturalı Dev Fırsat tarifesine geçerek 12 fatura dönemi Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü veren Türk Telekom’lular ilk 6 ay Avea tarife ücretlerini ödemiyor !

Kampanyadan yararlanmak için yapılması gereken adımlar:

 • Hattınızı AVEA Dev Fırsat Tarifesine taşıyın ya da AVEA Dev Fırsat tarifesinde yeni hat aktivasyonu yapın.
 • Avea hattınız aktif olduktan sonra  “SOZ” yazarak 5555’e SMS yoluyla ya da 500 Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü verin.
 • DEVFIRSAT boşluk Türk Telekom’a kayıtlı TC Kimlik numaranızı” yazarak 5555’e SMS atarak Dev Fırsat kampanyasına kayıt olun. İlk 6 ay tarife ücreti ödemeyin.

Paket ve Ücretlendirme

Yeni hat tesisi ve numara taşıma yoluyla Avea Dev Fırsat Tarifesine gelen Türk Telekomlular için kampanyalı teklifimiz :

Tarife Taahhütsüz
Ücreti
Tarife Taahhütlü
Ücreti
Türk Telekomlulara Özel
Kampanyalı fiyat
Dev Fırsat Tarifesi 30 TL 15 TL İlk 6 ay ücretsiz, sonraki 6 ay 15TL

Avea Dev Fırsat tarifesinin detayları için tıklayınız.

Dev Fırsat Tarifesi Koşulları

 • Dev Fırsat Kampanyası AVEA ve Türk Telekom’un ortak kampanyası olup, 30 Kasım 2015 tarihine kadar geçerlidir.
 • Dev Fırsat tarifesi her yöne 500 dakika ve 1 GB cepten internet içermektedir.
 • Kampanya kapsamında 01.09.2015 tarihi ve sonrasında Dev Fırsat tarifesine geçerek 12 fatura dönemi Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü veren Türk Telekom’luların Avea faturalarına 6 fatura dönemi boyunca aylık 15TL olan tarife ücreti yansıtılmayacaktır.
 • Kampanyadan yararlanmak için Dev Fırsat tarifesine kayıt tarihlerinden itibaren ilk 60 gün içerisinde başvuru yapılmalıdır.
 • Kampanyaya kayıt olmak için müşterilerimizin, tarifeye taahhüt verdikten sonra “DEVFIRSAT” yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numaralarını 5555’e SMS ile iletmeleri gerekmektedir.
 • Kampanyadan bir TC Kimlik numarası ile bir Avea hattı faydalanabilmektedir.
 • Müşterilerimizin kampanyadan yararlanmış oldukları aktif bireysel Türk Telekom internet aboneliklerinin iptal olması durumunda başka bir aktif abonelikleri daha bulunması durumunda indirimden yararlanmaya devam edilecektir. Başka bir abonelik bulunmaması durumunda ise kampanya kapsamında faydalanılan indirim sona erecektir.
 • Müşterilerimizin taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Avea hattını iptal etmesi, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermesi, numarasını diğer operatörlere taşıması, faturasız veya SIM Kart değişikliği gerektiren bir tarifeye taşıması durumunda taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı ceza olarak yansıtılır ve kampanya kapsamında faydalanılan indirim sona erer.
 • Kampanya süresi içerisinde farklı bir Avea faturalı tarifesine geçildiğinde ise kampanya kapsamında faydalanılan indirim sona erer, indiriminden doğan bir cayma bedeli yansıtılmaz.
 • Kampanyaya kayıt 50.000 müşteri ile sınırlı olup 30.11.2015 tarihine kadar geçerlidir.
 • Tüm fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Başvuru Kanalları:

Numaranızı Avea Dev Fırsat Tarifesine taşımak için Türk Telekom Grup Bayilerine veya AVEA Bayilerine başvurabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Kampanyanın kapsamı nedir?
  Bahsi geçen kampanya Avea ve Türk Telekom ortak kampanyası olup 30 Kasım 2015‘e kadar geçerlidir. Mevcut müşterilerimizden 01.09.2015 tarihi ve sonrası yeni hat tesisi veya numara taşıma yoluyla faturalı AVEA Dev Fırsat Tarifesine kaydolan ve 12 fatura dönemi faturalı tarifelerde kalma sözü veren aboneler için geçerlidir.
 • Kampanyaya nasıl katılabilirim?
  Numaranızı Avea Dev Fırsat Tarifesine taşımak için Türk Telekom Grup Bayilerine veya AVEA Bayilerine başvurabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında faturalandırma nasıl olacak?
  Dev Fırsat Tarifesi kampanya kapsamındaki 12 ay taahhütlü fiyatı 15 TL faturalandırılacaktır. Türk Telekom’luların Avea faturalarına 6 fatura dönemi boyunca aylık 15TL olan tarife ücreti yansıtılmayacaktır. Dev Fırsat Tarifesi yürürlükteki taahhütsüz fiyatı 30 TL’dir.
 • Türk Telekom aboneliği iptal edilmesi durumunda AVEA avantajları sonlanır mı?
  Kampanyadan yararlanılan Türk Telekom ev telefonu hattının kampanyaya kayıt tarihinden itibaren 12 fatura dönemi içerisinde iptali durumunda Türk Telekom’daki diğer bireysel abonelikler sorgulanacak, başka bir aktif bireysel abonelik bulunması durumunda kampanya bu bireysel abonelikler üzerinden devam ettirilecek, abone aldığı indirimden yararlanmaya devam edecektir. Aboneliği iptal olan müşterimizin Türk Telekom’da başka bir aktif aboneliği yoksa kampanya kapsamında Avea’dan faydalanmış olduğu indirim sona erecek, ancak Avea’dan yararlandığı indirim için cayma bedeli yansıtılmayacaktır.
 • AVEA aboneliği iptal edilmesi durumunda Türk Telekom avantajları sonlanır mı?
  Müşterilerimizin taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Avea hattını iptal etmesi, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermesi, numarasını diğer operatörlere taşıması, faturasız veya SIM Kart değişikliği gerektiren bir tarifeye taşıması durumunda taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı ceza olarak yansıtılır ve kampanya kapsamında faydalanılan indirim sona erer
 • Benim 2 adet Türk Telekom hattım var. 2 kere indirimden yararlanabilir miyim?
  Birden fazla Türk Telekom aboneliğin bulunması durumunda sadece bir abonelik için indirimden yararlanılacak olup her bir abonelik için ayrı ayrı indirim tanımlanmaz.
 • Kampanyaya Katıldıktan Sonra aynı TC Kimlik numarası ile çocuğum, eşim de başvurabilir mi?
  Bir TCKN ile ancak kampanyadan bir kere faydalanılabilir.
 • Dev Fırsat tarifesinden farklı bir Avea faturalı tarifesine geçtim, ceza yansır mı ?
  Farklı bir Avea faturalı tarifesine geçildiğinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim sona erer, cayma bedeli yansıtılmaz.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Yüksek Kotalı İnternet Paketleri başlıklı makalemizde internet paketleri, sınırsız internet paketi ve sınırsız internet paketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?