Avea İçim Rahat Tarifesi Kampanyası

Avea İçim Rahat Tarifesi Kampanyası

263
0
PAYLAŞ

avea içim rahat tarifesi kampanyası

Avea’nın faturalı İçim Rahat tarifesine gelerek veya geçerek 12 fatura dönemi kalma sözü veren Türk Telekomlular ve TTNET’liler, İçim Rahat tarifesi ile aylık her yöne 750 DK ve 500MB cepten internetten 20TL yerine 10TL’ye faydalanıyor!

İçim Rahat kampanyasından numaralarını taşıyarak veya yeni hat alarak İçim Rahat tarifesine gelen müşterilerimiz faydalanabilir.

Kampanya Teklifi

İçim Rahat Kampanyasında ayda sadece 10 TL’ye her yöne tam 750 dakika + 500 MB cepten internet!

Yeni hat tesisi ve numara taşıma yoluyla İçim Rahat tarifesine gelen müşterilerimiz için ücretlendirme:

İçim Rahat Tarifesi
Türk Telekom veya TTNET Aboneliği bildiren Müşterilere Taahhütlü Tarife Aylık Ücreti* 10 TL
Taahhütsüz Tarife Aylık Ücreti 20 TL

*Yeni Hat Tesisi ve Numara Taşıma yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi süresince en az 1 adet Türk Telekom veya TTNET hattının aktif kalacağını ve Avea‘nın sunduğu faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan aylık tarife ücretidir.

Tüm ücretlendirme detayları

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Koşullar

 • İçim Rahat Kampanyasından, yeni hat tesisi ve numara taşıma yoluyla faturalı Avea İçim Rahattarifesine geçen tüm müşteriler faydalanabilir.
 • Müşterilerimizin indirimli fiyattan faydalanabilmeleri için RAHAT yazıp boşluk bırakarak Türk Telekom veya TTNET’te aktif abonelik kaydı bulunan TC Kimlik No‘larını 5555‘e SMS yoluyla iletmeleri ve gelene SMS’e ONAY yazarak taahhüt vermeleri gerekmektedir.
 • Kampanya, kampanyaya kayıt itibariyle 12 fatura dönemi boyunca en az 1 adet Türk Telekom veya TTNET’te aktif bireysel aboneliğin bulunması ve 12 fatura dönemi boyunca, abonenin İçim Rahat tarifesinde kaldığı sürece geçerlidir.
 • İçim Rahat tarifesine gelerek 12 fatura dönemi Avea faturalı tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşterilerin, Türk Telekom veya TTNET’e kayıtlı bir TC Kimlik Numarasını SMS yoluyla bildirmeleri durumunda iletilen TCKN’ye ait Türk Telekom ya da TTNET’te en az 1 aktif bireysel abonelik olduğu sonucu alınırsa taahhüt karşılığında tarife aylık ücreti 12 fatura dönemi boyunca aylık 20 TL yerine 10 TL olarak uygulanacaktır. Kampanyanın indirimli tarife ücretinden yararlanabilmek için iletilen TCKN’y ait sadece bir tane Türk Telekom veya TTNET aktif Bireysel abonelik bulunması yeterlidir. Birden fazla Türk Telekom ya da TTNET aboneliğinin bulunması durumunda sadece bir abonelik için indirimden yararlanılacak olup her bir abonelik için ayrı ayrı indirim tanımlanmaz.
 • Abonenin Türk Telekom ve TTNET’te, ilettiği TCKN’ye bağlı birden fazla bireysel aboneliği olması durumunda kampanya Türk Telekom aboneliklerinden en uzun süreli olan abonelik üzerinden tanımlanacaktır. Türk Telekom’da aktif abonelik bulunmaması durumunda TTNET’te aktif aboneliği sorgulanarak TTNET aboneliklerinden en uzun süreli olan abonelik üzerinden tanımlanacaktır. Hem Türk Telekom hem de TTNET’te aktif abonelik bulunmaması durumunda kampanyadan yararlanılamayacaktır.
 • Kampanyadan bir TC Kimlik numarası ile sadece bir Avea hattı faydalanabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanılan Türk Telekom ya da TTNET hattının kampanyaya kayıt tarihinden itibaren 12 fatura dönemi içerisinde iptali durumunda hem Türk Telekom hem de TTNET’teki diğer bireysel abonelikleri sorgulanacak, iki firmadan birinde herhangi başka bir aktif bireysel abonelik bulunması durumunda kampanya bu bireysel abonelikler üzerinden devam ettirilecek, abone aldığı indirimden yararlanmaya devam edecektir.
 • Aboneliği iptal olan müşterimizin Türk Telekom veya TTNET’te başka bir aktif aboneliği yoksa kampanya kapsamında faydalanmış indirim sona erecek, cayma bedeli yansıtılmayacaktır.
 • İndirim promosyonu iptal edilen müşterinin kampanya indiriminden tekrar faydalanması için en az bir aktif Türk Telekom ya da TTNET bireysel aboneliği edinmesi durumunda bir fatura dönemi sonrası kampanyaya tekrar başvurarak kampanya indiriminden yararlanabilecektir.
 • Kampanyaya kayıt tarihinden itibaren müşterilerimizin ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, SIM kart değişikliği gerektiren tarifelere veya faturasız bir tarifeye geçiş yapan müşterilerimizin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Avea’nın sunmuş olduğu SIM Kart değişikliği gerektirmeyen diğer faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacak; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek, sonrasında hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, SIM kart değişikliği gerektiren tarifelere veya faturasız bir tarifeye geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Kampanya 50.000 müşteri ile sınırlıdır.
 • Kampanya 31.12.2016 tarihine kadar geçerlidir.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dâhildir

Sıkça Sorulan Sorular:

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?

İçim Rahat tarifesine gelerek 12 fatura dönemi Avea faturalı tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşterilerimizin indirimli fiyattan faydalanabilmeleri için RAHAT yazıp boşluk bırakarak Türk Telekom veya TTNET’te aktif abonelik kaydı bulunan TC Kimlik No ‘larını 5555 ‘e SMSyoluyla iletmeleri ve gelen SMS’e ONAY yazarak taahhüt vermeleri gerekmektedir.

Kampanyanın faydası nedir?

05.06.2015 tarihi ve sonrası faturalı İçim Rahat tarifesine gelerek geçerek 12 fatura dönemi Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü veren Türk Telekom veya TTNET müşterileri, İçim Rahat tarifesi ile aylık her yöne 750 DK ve 500MB cepten internetten 20TL yerine 10TL’ye faydalanıyor.

Kampanyadan faydalanmak için hem TTNET hem Türk Telekom aboneliğimin olması gerekiyor mu?

Tarife indiriminden faydalanmak için TT ya da TTNET aboneliklerinden sadece birinin olması yeterlidir. Her iki firmada da abonelik bulunma zorunluluğu yoktur. Kampanyanın indirimli tarife ücretinden yararlanabilmek için iletilen TCKN’ye ait birden fazla Türk Telekom ya da TTNET aboneliğinin bulunması durumunda sadece bir abonelik için indirimden yararlanılacak olup her bir abonelik için ayrı ayrı indirim tanımlanmaz.

Aynı TC kimlik numarası ile çocuğum ve eşim de başvurabilir mi?

Kampanyadan bir TC Kimlik numarası ile sadece bir Avea hattı faydalanabilecektir.

Kampanya dönemi içerisinde Avea hattımı iptal edersem ceza yansır mı?

Kampanyaya kayıt tarihinden itibaren müşterilerimizin ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, SIM kart değişikliği gerektiren tarifelere veya faturasız bir tarifeye geçiş yapan müşterilerimizin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Avea’nın sunmuş olduğu SIM Kart değişikliği gerektirmeyen diğer faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacak; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek, sonrasında hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, SIM kart değişikliği gerektiren tarifelere veya faturasız bir tarifeye geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.

Türk Telekom aboneliğim iptal oldu, başka bir Türk Telekom veya TTNET aboneliğim yok. Ceza öder miyim?

Aboneliği iptal olan müşterimizin Türk Telekom veya TTNET’te başka bir aktif aboneliği yoksa kampanya kapsamında faydalanmış indirim sona erecek, cayma bedeli yansıtılmayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Visa ile Swatch Saatlerinden E-Ödeme Başlıyor başlıklı makalemizde e ödeme, swatch ve visa hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?