Avea ve TTNET markaları Türk Telekom oldu!

Avea ve TTNET markaları Türk Telekom oldu!

8
0
PAYLAŞ

türk telekom

İletişim operatörü Türk Telekom, entegrasyon sürecini tek marka ile devam ettiriyor. Avea ve TTNET markalarını Türk Telekom markası altında birleştiren şirket, bu markaları artık kullanmayacak.

Akıllı telefonlarda yazan Avea markası yerine artık Türk Telekom yazacak.

Marka birleşmesini; işgücünde hiçbir kesintiye gitmeden, servislerde herhangi bir aksama yaşamadan tamamladıklarına dikkat çeken Türk Telekom CEO’su Rami Aslan bu sayede, artık çok daha fazla hareket halinde olan müşterilerine hrhangi bir yerden dünyaya bağlanma imkanını, birden fazla cihaz ve hizmet kanalıyla sunabileceklerini vurguladı.

TEK LOGO ALTINDA BİRLEŞMENİN ARDINDAN;

  • Tek marka altında birleşen Türk Telekom’un müşterileri; mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetlerine artık tek mağazadan, tek çağrı merkezinden ve tek internet sitesinden erişecek.
  • Avea, TTNET ve Türk Telekom’un mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetleri, 27 Ocak 2016 itibariyle “Türk Telekom” tek markasıyla müşterilere sunulacak.

2004 YILINDA ARİA-AYCELL BİRLEŞMİŞ, AVEA DOĞMUŞTU

Aria-Aycell evliliği 2004 yılında ‘Avea’ adlı ana markasını yaratmış, Aria ve Aycell’in ayrı ayrı sürdürdüğü markalarının yerini Avea almıştı. Avea markası, Aria ve Aycell’in baş harflerinin arasına ve takısının konması ile oluşturulmuştu.

Bir önceki yazımız olan Vodafone Nesneleri Konuşturmaya Hazırlanıyor başlıklı makalemizde 4.5g, 4g ve nesnelerin interneti hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?