Axess’ten Her Ay Bir BMW 116i

Axess’ten Her Ay Bir BMW 116i

203
0
PAYLAŞ

axess-bmw-116i-kampanyasiHer 10 lira harcamaya 1 çekiliş hakkı kazanan Axess sahipleri, her ay BMW 116i’ye sahip olma şansını yakalıyor.

Axess ayrıcalıklarına bir yenisini daha ekledi. Yüz binlerce Axess üye işyerinden yapılan alışverişlerden bol bol chip-para kazandıran, biriken chip-para’ları alışverişlerde kullandıran, taksit ve erteleme fırsatları sunan Axess, artık çekiliş özelliğine de sahip. Axess sahipleri chip-para ve taksit özelliklerine ilave olarak harcadıkları her 10 lira karşılığında çekiliş hakkı kazanarak ayaklarını yerden kesecek bir BMW 116i’ye sahip olabilecekler.

Her ay düzenlenecek BMW 116i çekilişlerine katılmak için, Axess ile sektör, ürün ayrımı olmadan tek seferde 10 TL ve üzerinde herhangi bir harcama yapmak yeterli olacak. Ayrıca, çekilişe katılmak için, önceden kayıt olma şartı aranmayacak. Harcanan her 10 lira karşılığında, kazanılan çekiliş hakları otomatik olarak Axess sahibi adına kaydedilecek.

Üstelik Axess ile gerçekleştirilen, Hızlı Para kullanımları, Taksitli Borç Transfer özelliği kullanarak yapılan diğer banka kredi kartı borç transfer işlemleri, otomatik fatura ödemeleri ve yurtdışı harcamaları daha avantajlı olacak ve bu harcamalara 5 kat daha fazla çekiliş hakkı verilecek.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi 2014 başlıklı makalemizde bayram kredisi, geleneksel bayram kredisi ve iş bankası bayram kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?