Aygaz Ücretsiz Araç Bakımı ve 50 TL Otogaz Kampanyası

Aygaz Ücretsiz Araç Bakımı ve 50 TL Otogaz Kampanyası

5
0
PAYLAŞ

aygaz ücretsiz araç bakımı kampanyası

LPG sektörünün lider kuruluşu Aygaz, araçlarını otogaza dönüştüren ve Aygaz Dönüşümcü Kulübü üyesi olan servislerde araç bakımı yaptıran tüketicilere yönelik kampanyalarına devam ediyor.

Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirliğiyle otogazda en çok tercih edilen marka olan Aygaz, düzenlediği kampanyalarla avantajlar sunmaya devam ediyor. Tüketiciler Aygaz’ın düzenlediği yeni kampanya kapsamında, 30 Nisan 2016 tarihine kadar Aygaz Dönüşümcü Kulübü’ne üye servislerde ücretsiz gaz ayarı ve 50 TL’ye varan otogaz hediyesi kazanma fırsatı elde edecek.

Aygaz’ın otogaza özel kampanyasından yararlanmak isteyen tüketicilerin, işlemlerini yaptırdıktan sonra Aygaz Dönüşümcü Kulübü üye işyerlerinden aldıkları şifrelerle Aygaz ve Mogaz otogaz istasyonlarına başvurması yeterli olacak.

Kampanya kapsamında, dönüşüm servislerinde araçlarına ücretsiz gaz ayarı yaptıran tüketiciler, ilk iki 50 TL’lik otogaz alımlarında anında kullanabilecekleri 7,5 TL’lik hediye otogaz ve 700 TL’ye kadar her otogaz alımlarında % 5 Paropuan, toplamda 50 TL’ye varan hediye otogaz kazanacak.

Tüketiciler, kampanyayla ilgili bilgilerin yanı sıra otogaz kullanımı ve otogaz dönüşümüne ilişkin tüm bilgiye, Aygaz tarafından hizmete sunulan Türkiye’nin ilk ve tek otogaz dönüşüm portalı www.otogazla.com ’dan ulaşabiliyor.

Otogazla.com sitesini ziyaret eden tüketiciler otogaz dönüşümüyle ilgili görüntülü bilgilere ulaşırken, araçlarına uygun kit modellerini ve otogaz kullanmaları halinde sağlayacakları yakıt tasarrufunu da hesaplayabilecek. Site, Türkiye’nin dört bir yanında 450’ye yakın Aygaz Dönüşümcü Kulübü üyesi dönüşüm servislerini gösteren haritayla online dönüşüm ve bakım randevusu imkanı da sunuyor. Tüketiciler ayrıca, uygulamanın geçerli olduğu atölyelerde ‘eve teslim dönüşüm’ hizmetinden de yaralanabiliyor.

Bir önceki yazımız olan Anadolujet Bursa ve Sivas Ücretsiz Aktarma başlıklı makalemizde anadolu jet sivas, anadolujet bursa ve anadolujet bursa aktarma hakkında bilgiler verilmektedir.

aygaz ücretsiz bakım günleri

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?