Bademcik Taşı Nedir ?

Bademcik Taşı Nedir ?

570
0
Bademcik Taşı Nedir ?
Ortalama: 5
PAYLAŞ

Merhaba arkadaşlar bugunki konumuz Bademcik Taşı Nedir ? adlı makalemizdir.

 

Bademcik taşı , bademcikte çikan küçük beyaz kokulu seylerdir.Benim başıma gelmisti ve zararı yok aslında tek zararı var ağız kokusu yapıyor.

 

 

Bademcik taşı kısaca kötü kokulu birikintilerdir. Zararı yoktur en kötü yanı ağız kokusudur ve simdi söylecegime inanamayacaksınız ama doğru tek çözümü ameliyattır bademciklerinizi aldırmak. Ben ameliyat ile geçti çünkü ameliyat ile kökten çözüm oluyor.

 

Eğer bademciklernizi ameliyat ile aldırmassınız o orada yine olasacaktır ve temizlemeniz gerekecek her defada temizlemeniz gerekecektir tek yol malesef ameliyattır. Ağız kokusu siz farketmesiniz bile çevreniz alıyordur kokuyu mutlaka ağız kokunuz vardır taşlar varsa eğer. Teknoloji çok gelisti 1 haftada iyelestim ben ameliyattan sonra ve koku gitti rahatım su an ve mutluyum sosyal hayatımı yeniden kavustum çünkü ağız kokusu sosyal hayatı etkiiyor konusma bakımıdan olsun. Sakız çiğnesek bile geçmiyordu çünkü bademcikten geldigi için sakızlar dişlere etki ediyor yani ağıza yani kısaca ameliyattan baska malesef çözüm yoktur 🙁

 

Teşekkürler okudugunuz için ..

Bir önceki yazımız olan Vanucci Giada Mutfak başlıklı makalemizde giada, modern mutfak ve mutfak hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?