Beşiktaş Şampiyonluk Kutlaması Canlı Yayın (Vodafone Arena)

Beşiktaş Şampiyonluk Kutlaması Canlı Yayın (Vodafone Arena)

11
0
PAYLAŞ

vodafone arena

Beşiktaş’ın yeni stadı Vodafone Arena’nın açılışıyla beraber yaşadığı şampiyonluğun kutlamaları şampiyonluk gecesinde canlı olarak 360 Derece açıyla yayınlanacak.

Amerika’nın popüler festivali Coachella’da gerçekleştirilen yayının ardından Türkiye’de ilk kez 360 Derece açı ile Vodafone Arena’da gerçekleştirilecek.

Gerçekleştirilecek olan yayını obirsite aracılığı ile canlı olarak izleyebileceksiniz.

Beşiktaş Şampiyonluk Kutlaması

Beşiktaş JK ile Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone Türkiye, 19 Mayıs Perşembe günü Vodafone Arena’da gerçekleşecek olan ve siyah-beyazlı takımın taraftarlarının önünde kupayı kaldıracağı şampiyonluk kutlamasını Türkiye’de ilk defa “Live 360° Video” olarak YouTube üzerinden yayınlayacak.

Dünyada ilk defa geçen ay Amerika’da gerçekleştirilen bir konser ve ardından Coachella Festivali’nde uygulanan teknolojiyle, Vodafone Arena’daki kutlamalar YouTube üzerinden Vodafone Arena kanalında 360 derece canlı izlenebilecek.

360 Derece Canlı Yayın

Geçtiğimiz aylarda 360 derece videoları desteklemeye başlayan ve bu özelliğe canlı yayın desteğini de ekleyen YouTube, kullanıcılara istedikleri zaman 360 derece teknolojisiyle canlı yayın yapabilme imkânı sunuyor. YouTube’un bu servisi, milyonlarca kişinin takip ettiği konser ve festival gibi etkinlikler için dünya çapında anlık izleyici kitlesi oluşturulmasını kolaylaştırıyor.

360 derece video, doğrusal ses sistemi sayesinde kullanıcıların videolarda yer alan nesnelerin seslerinin ne kadar uzaktan geldiğini ve hangi yönden geldiğini anlamalarını sağlıyor. Bu teknoloji, film, müzik ve video deneyimini de farklı bir boyuta taşıyor.

Kullanıcılar isterlerse telefonlarını hareket ettirerek, isterlerse de sanal gerçeklik cihazlarını kullanarak bu deneyimi yaşayabilirler.

Bir önceki yazımız olan Anneler Günü başlıklı makalemizde anne sevgisi ve anneler günü hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?