Bırakmak İstiyorum

Bırakmak İstiyorum

2890
0
PAYLAŞ

birakmak-istiyorum

Bırakmak İstiyorum Film Konusu

Sigara stresten kurtulmamı sağlıyor mu? Nasıl başladım? Neden devam ediyorum? Nasıl kurtulacağım? Gibi soruların gerçek yanıtını bulacağınız, kendinize dışarıdan bakacağınız kısa bir yolculuğa hazır mısınız? Sigara geçmişte kalıyor.

Sigaranın kesinlikle zarar verdiğini biliyoruz. Buna rağmen ondan vazgeçmek hiç kolay değil. Çünkü, çocukluğumuzdan bu yana içinde büyüdüğümüz aile dahil etrafımızda olan pek çok şey sigaraya başlamamız için hizmet etti. En sevdiğimiz sinema idolleri beyazperdede yıllarca sigara içti. Yakın çevremizin bilmeden, dış dünyanın da belli bir sistem içinde bizi durmadan sürüklediği bir yön vardı… Ve pek çok insan istemsiz bir şekilde o yöne doğru adım attı.

Bırakmak İstiyorum, sigara bağımlılığına tutulan bir ayna. Sigaranın sağlık açısından hiçbir faydası olmadığını biliyoruz, peki ruhsal olarak gerçekten bizi rahatlatıyor mu? Yoksa yaşadığım sıkıntının gerçek sebebi mi?

Bu film size sigara sağlığa zararlıdır, sigara kanser yapar, sigara öldürür demeyecek. Buna rağmen sigarayı bırakmanızı sağlayacak.

Bırakmak İstiyorum Gösterim Tarihi

04 Nisan 2014

Bırakmak İstiyorum Film Fragmanı

Bir önceki yazımız olan Gülcemal başlıklı makalemizde gülcemal, gülcemal film konusu ve gülcemal filmi izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?