Bonus ile doğalgaz borcunuzu taksitlendirin

Bonus ile doğalgaz borcunuzu taksitlendirin

13
0
PAYLAŞ

bonus kart çeşitleri

Havaların soğumaya başladığı şu günlerde evde daha fazla vakit geçirir olduk. Şu kış aylarında sıcacık evimizde oturup dinlenmenin, sevdiklerimizle birlikte keyifli dakikalar geçirmenin yerini hiçbir şey tutmuyor. Tabi evleri bu denli sıcak ve keyifli bir ortama dönüştüren şeylerin en başında doğalgaz geliyor.

Doğalgazın yanmadığı, soğuk bir evde kim mutlu olabilir ki? Güne üşüyerek uyanmak, tüm günü buz gibi odada geçirmemek için doğalgaz faturalarını düzenli ödemek şart. Ancak artan zamlar nedeniyle yüksek gelen faturalar doğalgaz ödemelerini zorlaştırabiliyor. Bu noktada kullanıcılar ödeme güçlüğü çekmemek için Doğalgaz borçlarını kredi kartı ile taksitli bir şekilde ödemek istiyor.

İşte tam da bu noktada Bonus kredi kartınız varsa, doğalgazı fazla yaktık, fatura yüksek gelecek kaygısına düşmeden dilediğiniz gibi ısınabilirsiniz. Çünkü Bonus, doğalgaz ödemelerinizi taksitli yapmanıza imkan tanıyor. Bonus doğalgaz taksit kampanyası ile doğalgaz borçlarınızı artık kredi kartınızla taksitli olarak ödemeniz mümkün. Bonus’un kampanyası sayesinde bütçenizi yormadan sıcacık bir kış geçirebileceksiniz. Bonus, çeşitli kampanyalarıyla olduğu kadar finansal çözümleriyle de kullanıcılarının yüzünü güldürüyor. Otomatik ödeme talimatı bunlardan biri. Bonus’unuzla otomatik ödeme talimatı vererek her ay faturalarınızı düzgün bir şekilde takip edebilir ve son ödeme tarihlerini kaçırmadan fatura ödemelerinizi otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik fatura talimatı ile fatura takip etme derdinden kurtulacağınız gibi, tüm faturalarınızı zamanında ödeyebileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Galaxy Note5/S6 edge+ Alanlara Kablosuz Şarj Standı Hediye başlıklı makalemizde galaxy note 5, galaxy s6 plus ve kablosuz şarj standı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?