Candan Erçetin ve Kardeş Türküler ile Boğazı Geçen Şarkılar

Candan Erçetin ve Kardeş Türküler ile Boğazı Geçen Şarkılar

17
0
PAYLAŞ

kardeş türküler

Farklı mekânların, dillerin, inançların melodilerini harmanlayan, albüm ve konserlerine Anadolu’nun, Mezopotamya’nın, Balkanlar’ın, Kafkasya’nın seslerini taşıyan ünlü müzik topluluğu Kardeş Türküler ve Fransız şansonlarından, Türk pop ve halk müziğine farklı türlerdeki eşsiz yorumlarıyla müzikseverlerin her daim beğenisini kazanan Candan Erçetin, İş Sanat sahnesinde bir araya geliyor.

Balkan kültürüyle yetişen ve bu kültürün ritim ve melodilerinin en iyi temsilcilerinden olan Candan Erçetin, seslendirdikleri şarkılarla coğrafi ve kültürel sınırları ortadan kaldıran topluluk Kardeş Türküler eşliğinde boğazın dört bir yanından şarkılar seslendirecek. ‘Boğazı Geçen Şarkılar’ adıyla İş Sanat’a özel olarak hazırlanan bu konserde Kardeş Türküler ve Candan Erçetin, birlikte ürettikleri yepyeni şarkılarını da ilk kez geceye katılan seyircilerle paylaşacak.

Dinleyicilerin kendilerini boğazın ılık esintilerine bırakacakları konser, 26 Ocak, Salı akşamı saat 20.30’da İş Sanat’ta gerçekleşecek.

Bilet Fiyatları: 1. Kademe: 75 TL 2. Kademe: 60 TL 3. Kademe: 50 TL İndirimli: 40 TL Öğrenci: 20 TL

Satış noktaları
İş Sanat Ana Gişe – 0212 316 10 83 / Biletix – 0216 556 98 00

– See more at: http://www.sirkethaberleri.com/basin-bultenleri/candan-ercetin-ve-kardes-turkuler-ile-bogazi-gecen-sarkilar-81573#sthash.HjNsxsCy.dpuf

Bir önceki yazımız olan Yeni Kimlik Kartı Başvurusu, Özellikleri ve Tüm Detayları başlıklı makalemizde kayıp kimlik ücreti, yeni doğan kimlik ve yeni kimlik başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?