Çilek’ten Yeni Yıl Hediyesi Oyuncaklar

Çilek’ten Yeni Yıl Hediyesi Oyuncaklar

212
0
PAYLAŞ

çilek çocuk oyuncaklarıÜrünleriyle tüm dünyada 5 milyona yakın çocuğun hayalini gerçeğe dönüştüren Çilek, yeni yılda da gelişimlerine destek olacak birbirinden eğlenceli oyuncaklarla çocukları mutlu etmeye devam ediyor.

Yılbaşı için en çok heyecanlananlar hiç şüphesiz çocuklardır. Günler öncesinden hazırlanan hediye kutularına bakarak hayaller kuran çocuklar, bu yılbaşında Çilek’in onlar için hazırladığı birbirinden eğlenceli hediye seçenekleriyle yeni yıla mutlu ve eğlenerek giriyorlar.

Yeni yılda çocukların hayalleri gerçeğe dönüşsün

Yeni yılı karşılarken çocuklarını düşlerindeki hediyelerle mutlu etmek ve unutulmayacak hatıralar bırakmak isteyen ama ne alacağını bilemeyen ebeveynlerin imdadına yetişen Çilek; piyano, pişirme ve servis seti, bisiklet, taytay, tamircinin malzemeleri, oyun masa seti ve mutlu tren gibi birbirinden eğlenceli oyuncakları ile anne babaların işini kolaylaştırıyor. Uluslararası tasarımcılar tarafından dizayn edilen, dünyadaki tüm çocuklara hitap edecek şekilde tasarlanan, kişisel gelişim ve eğitime destek verici bu oyuncakları çocuklarla buluşturan Çilek, hayal dünyalarını geliştiriyor ve onları yeni yılın en mutlu çocuğu yapıyor.

Bir önceki yazımız olan Vodafone Günlük Paket (1 TL) başlıklı makalemizde günlük internet paketi, günlük internet vodafone ve günübirlik paket hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?