Damla Litrelik BitkiŞişe ile Raflarda

Damla Litrelik BitkiŞişe ile Raflarda

22
0
PAYLAŞ

bitki şişe

Hayatımıza hep bir damla fazlasını katmayı hedefleyen Damla Doğal Kaynak Suyu, BitkiŞişe portföyünü genişletiyor. Türkiye’nin bitki bazlı hammaddeden yapılmış ilk içecek şişesi olma özelliğini taşıyan Damla BitkiŞişe, 330 ml’den sonra şimdi 1 litrelik ambalajıyla da raflarda yerini alıyor.

Sapanca, Uludağ, Köyceğiz ve Elazığ’da bulunan, her biri Üstün Lezzet Ödüllü el değmemiş doğal su kaynaklarından şişelenen Damla Doğal Kaynak Suyu, %30’a yakını bitkilerden üretilen 330 ml. ve 1lt’lik BitkiŞişe (PlantBottle) ambalajlarıyla gelecek için bir damla fazlasını yapmaya devam ediyor.

Bitki Şişe Nedir

330ml. ve 1lt. ambalajlarıyla raflarda yer alan ve tüketicilerin yeşil kapaklarından ve etiket üzerindeki BitkiŞişe logosundan kolayca tanıyabileceği Damla BitkiŞişe, kısıtlı doğal kaynaklara olan ihtiyacımızı ve böylece karbon ayak izini azaltıyor.

Sürdürülebilir ambalaj alanında öncü olmayı hedefleyen Coca-Cola Şirketi, ambalajlarının toplanıp, geri dönüştürülüp, yeniden kullanılmasını sağlamak amacıyla geri dönüşüm altyapısına ve geri dönüştürülebilir ambalajlara yatırım yapmaya devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Yılbaşı Alışverişinin Gözdesi: Akıllı Telefon başlıklı makalemizde yılbaşı, yılbaşı alışverişi ve yılbaşı hediyeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?