Digiturk Digiland Paketleri

Digiturk Digiland Paketleri

142
0
Digiturk Digiland Paketleri
Ortalama: 5
PAYLAŞ

digiturk digiland

Digiland, Digitürk’ün yeni paket yapısı. Digiland çok avantajlı fiyatlarla üyelik fırsatı sunmakta. Digitürk Digiland ile eğlence ve spora doyacaksınız. En geniş yayın içeriğine sahip Digitürk’te en ekonomik fiyatlar ve kampanyalar sizi bekliyor.

Digitürk giriş paketinde Digitürk’e özel 68 kanal olmak üzere toplam 180 kanal izleyebilirsiniz. Giriş paketi ile üyelik başlatıp dilediğiniz zaman ek paketler ile içeriğinizi genişletebilirsiniz.

Belgesel paketimiz ile dünyanın en çok izlenen belgesel kanalları kumandınızın ucunda olacak. Çocuk paketi ile diğer platformlarda bulunmayan bir çok çocuk ve çizgi film kanalları evinizde olacak.

Moviemax Sinema Paketi ve Moviemax Dizi Paketi ile eğlenceye doyacaksınız. Süper Lig heyecanı da yine Digitürk Digiland kalitesi ile ekranlarınızda olmaya devam edecek. Süper Lig maçları yıllardır kaliteli bir şekilde Lig TV’de yayınlanmakta, yine aynı kalite ile yayınlanmaya devam etmekte. Spor heyecanınızı daha da artıracak olan Digiland Spor Extra paketi ile yurtdışı futbol ligleri ve basketbol maçları, formula yarışları, tenis karşılaşmları ile spora doyacaksınız.

Salon ve yetişkin paketleri ile sinema ve +18 kanalları izleyebilirsiniz.

Digiturk Digiland Paketleri

  • Digiland Giriş Paketi: 20 TL (Eski Giriş Paketi’nin aynısı)
  • Digiland Eğlence Paketi: 33 TL (Giriş + Tüm Keyif Paketleri + Film Paketi + Anadolu Takımlarının Kendi Arasındaki Maçlar) + (1 Yıl HD veya PVR Hediye)
  • Digiland Spor Eğlence Paketi: 66 TL (Giriş Paketi + Tüm Keyif Paketleri + Film Paketi + Süper Lig Tüm Maçlar) + (3 Ay HD veya PVR hediye, kalan aylar 7 TL HD 18 TL pvr ücreti alınacaktır. İlk ay Spor extra + mobil Lig tv ve yetişkin paketi hediye)
  • Digiland Ek Paketler: Çocuk paketi 5 TL, Dizi paketi 1 yıl taahhütlü 16 TL, Spor extra paketi 1 yıl taahhütlü 17 TL, Avantaj paketi 1 yıl taahhütlü 12 TL, Yetişkin paketi 1 yıl taahhütlü 12 TL ve Avantaj&Yetişkin paketi 1 yıl taahhütlü 17 TL olacaktır.

Digiturk Digiland Engelli Paketleri

  • Digiland Engelli Giriş Paketi: 10 TL (Eski Giriş Paketi’nin aynısı)
  • Digiland Engelli Eğlence Paketi: 20 TL (Giriş + Tüm Keyif Paketleri + Film Paketi + Anadolu Takımlarının Kendi Arasındaki Maçlar + 1 Yıl HD veya PVR Hediye)
  • Digiland Engelli Spor Eğlence Paketi: 50 TL (Giriş Paketi + Tüm Keyif Paketleri + Film Paketi + Süper Lig Tüm Maçlar) + (3 Ay HD veya PVR hediye, kalan aylar 7 TL HD 18 TL pvr ücreti alınacaktır. İlk ay Spor extra + mobil Lig tv ve yetişkin paketi hediye)

Digitürk uydu alıcıları da yine kaliteli görüntüyü ekranlarınıza yansıtmaya devam ediyor. SD, HD, HD+, IQ özellikli decoderler ile en kaliteli görüntü evinizde olmaya devam ediyor.

Yeni paket yapısı ve kampanyalar hangi iller için geçerli olacak?

Sadece Konya, Balıkesir ve Ordu ‘da geçerli olacak.

Test illeri dışında oturanlar bu kampanyadan faydalanabilecek mi?

Hayır, faydalanamayacak. Yeni paket yapısı ve bu kampanyalar sadece belirtilen illerde geçerli olacak. Bu iller dışındaki illere kurulum yapılamayacak.

Test illerinde eski paket ve kampanyaların satışı devam edecek mi?

Hayır. Bu illerde eski paket yapısı 3 Kasım itibariyle kapatılacak, sadece yeni paket ve kampanyalarla satış yapılacak.

Test illerinde oturan mevcut Digiturk üyelerinin yeni paketlere geçişleri nasıl yapılacak?

Mevcut üyelerin tamamının yeni paketlere geçişleri merkez tarafından yapılacak.

Yeni paket yapısı satışlarında prim yapısı nasıl olacak?

Mevcut prim yapısı geçerli olacak.

Yan oda üyeliğinde Digiland’da indirim alacak mı?

Evet alır.

İnternetli kampanyalar satışa açık olacak mı?

Evet internetli kampanyalar da satışa açık olacak.

Eğlence paketine olan bir üye hangi maçları izleyebilir?

Eğlence paketi üyeliği (Anadolu & Anadolu), Süper Lig’de şampiyonluk yaşamış 5 büyük takımın (Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ve Bursaspor) dışında kalan takımların birbirleriyle oynadıkları maçları kapsar.

Bir önceki yazımız olan Yeni Kimlik Kartı Başvurusu, Özellikleri ve Tüm Detayları başlıklı makalemizde kayıp kimlik ücreti, yeni doğan kimlik ve yeni kimlik başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?