Enerji Verimliliği Haftasında Viko Çocuk Tiyatrosundan Ücretsiz Oyun

Enerji Verimliliği Haftasında Viko Çocuk Tiyatrosundan Ücretsiz Oyun

8
0
PAYLAŞ

viko çocuk tiyatrosu

Kurumsal sosyal sorumluluk alanındaki örnek projeleri ile tanınan VİKO by Panasonic’in Çocuk Tiyatrosu, Enerji Verimliliği Haftası kapsamında, geleceğimizin teminatı öğrenciler için sahne alacak. Enerji verimliliği, doğal kaynakların korunması ve geridönüşüm konularında birçok mesajın verileceği tiyatro oyunu “16-17 Ocak tarihlerinde Üsküdar Koza Tiyatrosu’nda ücretsiz olarak izlenebilecek.

Dünyada doğal kaynaklar hızla tükeniyor, çevre kirliliği her geçen gün artıyor ve ülkemiz enerji için yüksek bedeller ödüyor. Tüm bu tabloya bakınca geleceği aydınlatmak için hepimizin sorumluluk alması gereken bir dönem yaşanıyor. Geleceğe değer katacak birçok kurumsal sosyal sorumluluk projesini hayata geçiren VİKO by Panasonic, Enerji Verimliliği Haftası’na öğrencilere ücretsiz olarak sunacağı tiyatro gösterisi ile katkı sağlayacak. VİKO by Panasonic’in “Aydınlık Bir Gelecek İçin” adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında oluşturduğu çocuk tiyatrosu, enerji verimliliği temalı oyununu yaklaşık 4 yılda 370 bin öğrenciye sahneleyerek öğrencilerin bu alanda bilinç kazanmaları konusunda önemli bir katkı sağladı.

Oyunda enerji verimliliğinin yanı sıra, doğal kaynakların korunması, geri dönüşüm ve elektrikli ev kazalarına karşı korunma konularında da önemli mesajlar veriliyor. Eğlendirirken öğretmeyi amaçlayan bu harika tiyatro oyunu sayesinde çocuklar hem çok eğleniyor hem de enerji verimliliği ve doğal kaynakların bilinçli kullanımı konusundaki sorumluluklarının farkına varıyor. “Aydınlık Bir Gelecek İçin” çocuk oyunu, şimdi Enerji Verimliliği Haftası kapsamında ücretsiz olarak sahneleniyor ve tüm çocukları eğlenirken öğrenmeye davet ediyor.

VİKO Çocuk Tiyatrosu’nun sahnelediği “Aydınlık Bir Gelecek İçin” adlı müzikli çocuk oyunu; 16 Ocak Cumartesi ve 17 Ocak Pazar tarihlerinde 13.00-14.00 saatleri arasında Üsküdar Koza Tiyatrosu’nda ücretsiz olarak izlenebilecek.

Adres: Koza Tiyatrosu Üsküdar Cep Sahnesi – Hakimiyeti Milliye Cad. No: 58 Kat: 3/74 Kancal AVM / Üsküdar- İST.
Rezervasyon İçin Telefonlar: (0216) 553 51 41 – (0216) 341 94 42 – (0535) 220 10 38

Bir önceki yazımız olan Yeni Kimlik Kartı Başvurusu, Özellikleri ve Tüm Detayları başlıklı makalemizde kayıp kimlik ücreti, yeni doğan kimlik ve yeni kimlik başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?