Feedly 16 Dilde Daha Yerelleşiyor

Feedly 16 Dilde Daha Yerelleşiyor

10
0
Feedly 16 Dilde Daha Yerelleşiyor
Ortalama: 5
PAYLAŞ

feedly

İnternetin gezginliğini bir araya toplamaya ve zamandan tasarruf etmenize yarayan RSS okuyucu sitelerinden en popüleri Feedly 16’den fazla dilde hizmet vermeye hazırlanıyor.

Eskiden Google Reader tarafından yüzbinlerce yada milyonlarca kullanıcının kullandığı RSS okuma hizmeti kapandıktan sonra alternatiflere yönelmeye çalışılıyordu. Bunu fırsat bilen Feedly ise Google Reader ile entegrasyon kurarak ve sade tasarımla beraber kullanıcıları kendisine davet ediyordu. Ve, başardı da…

Bu başarıyla beraber RSS okuma hizmeti veren siteler arasından en meşhur haline gelmiş durumda olduğunu çoğu kişi biliyor.

Feedly şimdi içerisinde Türkçe’nin de dahil olduğu 16 dilde daha hizmet vermeye hazırlanıyor.

Feedly, yakın zamanda İngilizce’nin yanında Türkçe, Fransızca, Japonca, Korece, Çince, İtalyanca, Portekizce, Lehçe, Rusça, Ukraynaca, Çekçe, Persçe, Katalanca, Brezilya Portekizcesi, Macarca, İsveççe dillerinde hizmet verecek.

Bir önceki yazımız olan BTK Kısa Mesajla Dolandırıcılığa El Attı başlıklı makalemizde akıllı sms dolandırıcılığı, bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu ve btk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?