Fenerbahçe – Galatasaray Maçı İzle (Yasal)

Fenerbahçe – Galatasaray Maçı İzle (Yasal)

484
0
PAYLAŞ

galatasaray - fenerbahçe

Türkiye’nin köklü ve büyük takımlarının ezeli derbisi Fenerbahçe – Galatasaray maçını yasal olarak izlemek ister misiniz?

Lig TV tarafından yayınlanacak maçı evinizin konforunda ve aile sıcaklığında veya dışarıda arkadaşlarınızla seyretmek isterseniz Digiturkplay ile indirimli şekilde mümkün.

FB – GS maçı izle denildiğinde akla gelen Lig TV izle seçeneğini yasal olarak DigiturkPlay üzerinden %50 indirimli yani 17.50 TL’ye izleyebilirsiniz. Nasıl mı?

Yasal Lig TV İzle (İndirimli)

  • iPhone veya iPad ile Apple kimliğinize Enpara kartınızı tanımlıyorsunuz. (Ayarlar->iTunes, Appstore->Apple Kimliğini Göster->Ödeme bilgileri)
  • Apple Store’dan DigiturkPlay uygulamasını indiriyorsunuz.
  • DigiturkPlay uygulaması içerisinden üyeliğiniz varsa giriş yapıyorsunuz veya üyeliğiniz yoksa yeni üyelik oluşturuyorsunuz.
  • Ardından Canlı Spor sekmesinden Fenerbahçe – Galatasaray maçı‘nı seçip Ödeme linkine tıklıyorsunuz.
  • Ödemeyi Apple kimliğiniz ile tamamlıyorsunuz.

Enpara (Finansbank) hesaplarının iTunes ödemelerinin %50’si iade kampanyası kapsamında 34,99 TL’ye satın aldığınız maçın yarısı bir sonraki ay hesabınıza geri dönüyor. Böylelikle Fenerbahçe – Galatasaray maçını yasal olarak indirimli şekilde Lig TV canlı izle seçeneğini tamamlayabilir ve maçın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Kimlik Kartı Başvurusu, Özellikleri ve Tüm Detayları başlıklı makalemizde kayıp kimlik ücreti, yeni doğan kimlik ve yeni kimlik başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?