Football Manager 2015 Çıkış Tarihi

Football Manager 2015 Çıkış Tarihi

193
0
PAYLAŞ

fm-2015Futbol menajerliği konusunda dünyanın bir numarası olan Football Manager’in yeni oyunu Football Manager 2015’in çıkış tarihi ve detayları açıklandı.

Ülkemizde de geniş bir kitleye sahip olan Football Manager’in bu sene raflardaki yerini alması beklenen yeni oyunu sonunda gözüktü. Futbol menajerliği alanında dünyanın bir numarası olarak gösterilen serinin çıkış tarihi de belli oldu.

FM serisinin geliştiricisi olan Sports Interactive yayınladığı tanıtım videosuyla, FM 2015’teki yenilikleri ve çıkış tarihini takipçileriyle paylaştı.

Sports Interactive tarafından yayınlanan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Videodan da görülebileceği üzere temel anlamda FM serisinde pek bir değişiklik olmayacak. Oyuna yeni bir arayüz gelecek olmasına rağmen, yeni arayüzün, eski arayüze benzerliğinden ötürü FM fanları bu konuda pek bir sıkıntı çekmeyeceklerdir.

Football Manager 2015 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

FM 2015, 7 Kasım‘da geliyor.

Ayrıca videoda belirtildiği gibi oyundaki 3D maç motorunda da iyileştirilmelere gidilmiş. Tabii bu motordan FIFA ya da PES tarzı bir performans beklememekte fayda var.

Öte yandan menajer karakterinizi taktik ve kondisyon üzerine şekillendirme şansı da FM 2015’te oyunculara sunulmuş durumda. SI Games, stat geliştirmeleri konusunda da oyuna birçok yenilik eklemiş.

Videoda FM 2015 çıkış tarihi olarak ise 7 Kasım tarihi işaret edilmiş. Standart oyun tarzından fazla ödün vermeyen FM 2015 için şimdiden fanlarını tatmin edecek bir yapım olmuş diyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan ViewSonic Epsilon eSports ile Ortaklığını Duyurdu başlıklı makalemizde epsilon esports, espor ve viewsonic hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?