Galaxy Note5/S6 edge+ Alanlara Kablosuz Şarj Standı Hediye

Galaxy Note5/S6 edge+ Alanlara Kablosuz Şarj Standı Hediye

7
0
PAYLAŞ

samsung-galaxy-note5-s6plus-stand-hediye

Samsung 19 Kasım’a kadar geçerli olacak yeni kampanyasıyla Galaxy Note5 ve S6 edge+ satın alanlara 200 TL değerinde kablosuz sarj standı hediye ederek kullanıcıları kablo karmaşasından kurtarıyor.

Samsung Electronics, 19 Ekim – 19 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak yeni kampanyasıyla, kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye taşıyan yeni cihazları Galaxy Note 5 ya da Galaxy S6 edge+ satın alan tüketicilere, 200 TL değerinde Kablosuz Şarj Standı hediye ediyor.

Ek bir aparat gerektirmeyen modern ve şık tasarımıyla öne çıkan Kablosuz Şarj Standı, LED şarj durumu göstergesi ve kullanım rahatlığıyla kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırıyor. Yerleşik kablosuz teknolojiyle donatılan ürünler sayesinde, kullanıcıların ayrıca bir kablosuz pil şarj kapağı ya da konektör satın alması gerekmiyor. Bu özellik, ayrıca cihazın uyumlu olup olmadığı konusunda endişelenmeden kablosuz şarjın keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

*Sadece kampanyaya katılan satış noktalarında geçerli olan Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 edge+ kablosuz şarj standı hediyesinin renk ve adedi stoklarla sınırlıdır.
* Stok durumuna göre Samsung ya da Anymode marka kablosuz şarj standı hediye edilecektir.

Bir önceki yazımız olan gnçtrkcll Değiştir Hocam Kampanyası başlıklı makalemizde gnctrkcll değiştir, gnctrkcll değiştir hocam ve gnctrkcll kampanyalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?