Generali Sigorta Samsung Galaxy S6 Edge Plus Çekiliş Kampanyası

Generali Sigorta Samsung Galaxy S6 Edge Plus Çekiliş Kampanyası

38
0
PAYLAŞ

generali sigorta samsung galaxy s6 kampanyası

Generali Sigorta ile 3 adet Samsung Galaxy S6 Edge Plus’tan birini kazanma şansını yakalayabilirsiniz!

Bunun için yapmanız gereken web sitemiz üzerinden sadece 1 dakikada aracınız için ücretsiz Trafik ya da Kasko Sigortası teklifi almak!

 • Bu kampanya GENERALİ SİGORTA A.Ş tarafından MPİ’nin 07.10.2015 tarih ve 40453693-255.01.02/2968-7124 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.
 • Bu kampanyada; 10.10.2015 (SAAT:09.00) – 31.12.2015 (SAAT: 23:59) tarihleri arasında Türkiye genelinde, Generali Sigorta A.Ş.’ye ait, 0850 555 55 55 numaralı Generali Çağrı Merkezini arayarak veya Generali Sigorta A.Ş.’ye ait tüm Acenteler üzerinden ad,soyad adres, araç plakası bilgilerini sunduktan sonra veya Generali Sigorta A.Ş. ürünlerinin tanıtımının yapıldığı www.generali.com.tr (ücretsiz) adresindeki kampanya sayfasına araç plakası, gsm numarası, e-mail adresi ve doğum tarihi bilgilerini girdiklerinde ekrana gelecek ad, soyad, adres bilgilerinin doğruluğunu teyit ettikten sonra sorulacak olan trafik veya kasko poliçesi hesaplama formu sorularını (kullandığı araç, ehliyet ve araç kullanımı konulu sorular) yanıtlayarak ücretsiz olarak ARACINA AİT ait trafik / kasko poliçe fiyatı bilgisi alan kişilere 1 çekiliş hakkı (kampanyaya katılım, her bir farklı araç plakası için 1 çekiliş hakkı olmak üzere toplamda 3 çekiliş hakkı ile sınırlıdır) verilecektir.
 • Çekiliş 08.01.2016 tarihinde saat 09:30’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. (Mucize Tanıtım Toplantı Salonu) Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır.
 • Çekiliş sonucunda; 3 kişi Samsung G928C Galaxy S6 Edge Plus 32 GB Black “Hat ve Kart Hariçtir” ikramiyesi kazanacaktır.
 • Kazanan talihliler 12.01.2016 tarihli Star Gazetesinde duyurulacaktır. 27.01.2016 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 11.02.2016 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.
 • Kampanyaya www.generali.com.tr internet adresi üzerinden isteyen herkes ücretsiz katılabilir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Hesaplama formu sadece poliçe fiyat bilgisi öğrenme amaçlıdır, alım veya hiçbir ticari şart yoktur.
 • Generali Çağrı Merkezi, Acenteler, üzerinden alınan teklif ve müşteri kayıtları sigortacılık sistemi ve CRM uygulamaları üzerinde tutulmaktadır ve teklif almak ücretsizdir.
 • Katılımda, araç plaka ve/veya bilgilerinin doğru ve eksiksiz olarak girilmesi zorunludur, bilgileri eksik ve/veya gerçeğe aykırı olarak girilen başvurular çekilişe dahil edilmez. Katılımda sunulan ad, soyad ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımda, kampanya sayfası sistem kayıtları esas alınır.
 • Ad, soyad ve adres bilgilerinin herhangi birinde eksiklik olan kişilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Bir kişi, aynı plaka ile 1 kez katılabilir. Aynı plakanın farklı kişilerce tekrarlı girilmesi halinde ilk katılım kabul edilecektir.
 • Generali Sigorta A.Ş, Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 • Kasko sigortası açısından risk kabul esasları çerçevesinde bazı kişilere teklif verilemeyebilir ve çekiliş hakkı tanınamayabilir.
 • Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Samsung Galaxy Note 4 Cep Telefonu Kampanyası başlıklı makalemizde note 4 kampanyası, samsung note 4 kampanya ve türk telekom note 4 kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?