Google Inbox İncelemesi ve Davetiye

Google Inbox İncelemesi ve Davetiye

307
0
Google Inbox İncelemesi ve Davetiye
Ortalama: 5
PAYLAŞ

Google, tüm ücretsiz mail servislerini bir araya toplamak üzere oluşturduğu ve Inbox adını verdiği yeni servisini duyurdu. Google Inbox Davetiyesi‘de kazanabilirsiniz.

Google Inbox Nedir?

Gmail, Yahoo Mail ve Hotmail (MSN) gibi servisleri bir araya toplayarak kullanıcıların mail servislerini tek bir programda takip etmelerini, etkinliklerini düzenleme ve kullanıcıya hitap eden gelişmiş teknolojiyi tek bir yere toplanması hedefleniyor ve buna google inbox denir.

Google bu uygulama ile bir nevi varolan dağınık düzeni bir araya toplayarak kullanıcıları kendine çekme amacından ibarettir. Kullanıcıların kullandıkları servisi Google altyapısı ile birleştirerek daha sağlıklı bir program ile vazgeçilmez olmak istiyor.

Şimdilik Beta servisi olarak sadece davetiye ile kayıt alınarak kullanılan Google Inbox servisini inceleyelim, ardından yorum yapan kişiler arasından şanslı kişiler Google Inbox Davetiyesi kazanma şansı yakalayacak.

Google Inbox davetiye usulü ile kayıt almasından dolayı aşağıdaki gibi bir sayfa ile karşılamaktadır.

Google Inbox Davetiye

Google Inbox için google tarafından hazırlanmış tanıtım videosunuda aşağıdan izleyebilirsiniz.

Google Android için son sürüm olan Lollipop’u duyurduğu sırada yaptığı sürprizle Inbox Mail uygulamasınıda duyurmuştu. Yani, bir taşla iki kuş vurmak istediği ortayada çıkmış oldu.

Google İnbox İncelemesi

Google Inbox ana sayfası sade bir şekilde geliyor. Görüldüğü üzere sayfada aylık kategorilendirmenin yanında Uçuş, Finans, Alışveriş, Promosyonlar, Sosyal Ağlar, Güncellemeler, Forumlar vb. başlıklar kullanılarak posta kutunuza gelen maillerin daha anlaşılır şekilde görebilmenize olanak sağlanmaktadır.

Google Inbox

Inbox Google ile Gmail programlarını karşılaştırdığımızda daha sade ve düzenli bir tapı ile karşılaşıyoruz.

Inbox Gmail Karşılaştırma

Yukarıdada belirttiğimiz gibi kategorilendirme yapılarak daha rahat bir kullanım yapabilirsiniz. Ödeme yaptığınıza dair dekontunuzu, alışveriş detaylarını tek tıkla indirebilir, eğer video linki var ise videoyuda tek tıkla izleyebilirsiniz.

inbox alışveriş

Google Inbox’ta mail gönderirken kendinize gruplar oluşturabilir, oluşturduğunuz gruplarda gönderilecek kişileri, kullanılacak mail adresi, imzanızı otomatik olarak ekleyebilirsiniz.

inbox grup oluşturma

Pin butonu ile hatırlatmalar yapabilir, LinkedIn servisinden paylaşımları alabilmeyi ve sadece Pin lerle ilgili kategorilendirme yaparak tek bir yerde toplayabilirsiniz.

inbox pin

Hatırlatıcıların yanında gelişmiş takvim yöneticisine dahil edildiği Inbox’ta örneğin önemli bir günde toplantınız var ise veya aramanız gereken bir arkadaşınız var ise takvim hatırlatması yaparak telefon numarasınıda detaya eklediğinizde takvim size hatırlatmayı yapıyor ve aramanız gereken numarayı kısayol olarak size gösteriyor.

Google Inbox Davetiyesi

Sizde Google Inbox Davetiyesi kazanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Google Inbox’ta geliştirme konusunda fikirlerinizi veya ne için Google Inbox’ı hemen kullanmak istediğinizi belirten yorum yazmanız yeterli. Şanslı kişilere davetiye gönderilecektir.

Bir önceki yazımız olan Samsung 8 GB DDR4 RAM başlıklı makalemizde 8 gb ram, ddr4 ram ve samsung dd4 ram hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?