Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

gunluk-burc-yorumlariGünlük burç yorumları burada! Burcunuzun size söylemek istediği aşk, yaşam ve iş hayatınıza yönelik yorumlara ulaşabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları

18 Şubat 2018 Pazar
Koç Burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

21 Mart - 20 Nisan
Bağırmayın ya da sesinizi yükseltmeyin; aynı şeyi biraz daha ılımlı olarak da elde edebilirsiniz. Partnerinize karşı cömert ve nazik davranacaksınız; fakat aynı karşılığı alamayacaksınız; ciddi tartışmalardan kaçının ve daha iyi bir dönem için sabredin.
Boğa Burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs
Yaratıcı doğanızı canlandıracak yeni insanlarla tanışacak ve ne kadar enerjik olduğunuzu etrafınızdakilere göstermek isteyeceksiniz. Yeniden canlanacak ve kaygılarınızı ve sırlarınızı açarak ilişkinizi güçlendireceksiniz.
İkizler Burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

22 Mayıs - 22 Haziran
Kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Sizi tamamıyla destekleyecek bir iş arkadaşınızla paylaşacağınız yeni ilgi alanları edineceksiniz. Sevgilinize onun hakkında ne düşündüğünüzü söylemek için doğru zamanı bekleyin; son dönemde gösterdiği çapayı riske atıyorsunuz.
yengec-burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

23 Haziran - 22 Temmuz
Bir patronunuz, isteklerini rahatsız edici bir tavırla yazacak. Suçu başkalarına atmaktan kaçının ve acımasız olmayın. Kendinizi benmerkezci tavrınıza o kadar çok kaptırmışsınız ki, ilişkinizi sınarayak, giderek boş ve inisiyatiften yoksun hale getirdiğinizi fark etmiyorsunuz.
Aslan Burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

23 Temmuz - 22 Ağustos
Çok güzel anlar yaşayacaksınız ve iyimser halinizi geliştirme imkanı yakalayacaksınız. Bu da işe yarar yardımlar almanızı sağlayacak. Her şey sorunsuz ilerleyecek, isteklerinizi yerine getirebileceksiniz ve şefkat dolu romantik bir gece geçireceksiniz.
Başak Burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

23 Ağustos - 22 Eylül
Yatırım yapmak ve iş değiştirmek için doğru zaman. Uyanık ve sabırlı olun. Her ne kadar Ay sizin arkadaşınız olmasa da, sezgileriniz problemleri önceden görmenizi sağlayacak.
Terazi Burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

23 Eylül - 22 Ekim
Beklenmedik harcamalar çıkabilir ve bu da huzursuzlanmanıza, endişelenmenize sebep olabilir. Aslında bunlar kariyer gelişiminiz için birer fırsat olacak. Ay, son zamanlarda kritik bir döneme giren ilişkinizi rahatlatacak. Epey inisiyatif alacaksınız ve partnerinize karşı çok nazik davranacaksınız.
Akrep Burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

23 Ekim - 21 Kasım
Çok titiz davranacak, etrafınızdakileri dikkatle gözlemleyeceksiniz, fakat bunu yaparken iş arkadaşlarınızı rahatsız edecek yollara da başvuracaksınız. Sevdiğiniz kişi geleceğinizle ilgili bir kararı ertelemenize engel olacak. Hiç endişelenmeyin, nasıl olsa sonunda neden böyle düşündüğünüzü anlayacak.
Yay Burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

22 Kasım - 21 Aralık
Hoş olmayan bir olay bu dönemi mahvedecek ve iş yerinizde kafası dağınık, tembel birine kızmanıza sebep olacak. Sevgilinize daha fazla zaman ayırma isteği duyacaksınız ve onu ilgi odağı yapacaksınız. Ona cömertçe güzel hediyeler vereceksiniz.
Oğlak Burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

22 Aralık - 21 Ocak
Enerjiniz ve mücadeleci tavrınız kendinizi yenilmez hissetmenizi sağlayacak ve iş arkadaşlarınızın ve üstlerinizin sempatisini kazanacaksınız. Venüs birini büyülemek konusundaki şansınızı artıracak ve dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak.
Kova Burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

22 Ocak - 19 Şubat
İleriyi odaklı olacaksınız ve sonuç almanız uzun sürmeyecek. Koşullarınızı iyi belirleyeceksiniz ve daha cazip bir iş pozisyonuna sahip olmayı amaç edineceksiniz. Hatıralar sizi melankolik yapıyor. Olayları çok dramatize etmeden ve sizi üzen şeyleri şakaya vurarak bu dönemi atlatmaya çalışın.
Balık Burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

20 Şubat - 20 Mart
Tutumlu davranırsanız, her zamanki gelirinizden yüksek mükemmel fırsatlar elde edeceksiniz. Sonunda çalışmalarınızın meyvesini toplayacaksınız. Bir şeyler planladığı gibi yürümüyor, ancak sevgilinizden büyük bir şefkat göreceksiniz ve her olayda sorumluluğunuza ortak olacak.

günlük burç yorumları

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?