Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

gunluk-burc-yorumlariGünlük burç yorumları burada! Burcunuzun size söylemek istediği aşk, yaşam ve iş hayatınıza yönelik yorumlara ulaşabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları

18 Aralık 2018 Salı
Koç Burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

21 Mart - 20 Nisan
Kapasitenizi aşan sorumluluklar almayın, yoksa çok fazla problemle uğraşmak zorunda kalacaksınız. Çok güzel bir akşam geçireceksiniz ve önceden soğuk ve tutarsız olduğunu düşündüğünüz birine güven duyacaksınız. Bu kişiyi daha yakından tanıma imkanı bulacaksınız.
Boğa Burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs
Zaman kaybetmeyin ve bu güzel dönemin keyfini çıkarın. Biraz yatırımda bulunun veya önemli şeyler alın. Yeni biriyle tanışacaksınız ve bu sayede bu dönem heyecanlı ve tutkulu geçecek. Kendiniz olmaya çalışın ve hiçbir şeyi abartmayın.
İkizler Burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

22 Mayıs - 22 Haziran
Size saygı duyan ve genelde başkalarına güven duymayan bir üstünüzün gözüne girmenizi sağlayacak bir iş arkadaşınızın yardımı sayesinde ufak bir ilerleme kaydedebileceksiniz. Sevgilinizle hararetli bir tartışmaya girmekten kaçının. Alttan alın.
yengec-burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

23 Haziran - 22 Temmuz
Farklı davranarak, kararlılığınız ve organizasyon becerilerinizle iş arkadaşlarınızı etkileyeceksiniz. İçinizi dökmeye hiç yanaşmayacaksınız ve bu dönem sergilediğiniz dolmuş ve içine kapanık tavrınız bazı anlaşmazlıklara yol açabilecek.
Aslan Burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

23 Temmuz - 22 Ağustos
Beklemek zorunda olmaktan hoşnutsuz olabilirsiniz, kayıtsız kalacaksınız ve partnerinizle bir şeyler üzerine tartışma isteği duymayacaksınız. Sizi rahatsız edecek bazı haberler almanız muhtemel; bu haberlerin henüz biten bir ilişkiyle alakası olabilir.
Başak Burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

23 Ağustos - 22 Eylül
Eğer hayatınızı değiştirmek ve kariyer yapmak istiyorsanız çok çaba sarfetmeniz ve çok çalışmanız gerekecek. Patronlarınızla tartışmaktan kaçının. Sevgilinize karşı çok ince ve anlayışlı davranacaksınız ve bu da tutku ve erotizm dolu, güzel bir döneme girmenizi sağlayacak.
Terazi Burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

23 Eylül - 22 Ekim
Mevcut durumunuzu değelendirecek ve sizi kötü duruma düşürmeye ve incitmeye çalışanların üstesinden geleceksiniz. Yalnızca kendi sorunlarınıza önem vermeyin; bu şekilde etrafınızda olan bitene karşı, doğru bir görüşe sahip olamazsınız.
Akrep Burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

23 Ekim - 21 Kasım
İşler daha iyiye gidecek, rahat bir oh çekebilirsiniz ve sizi eskisi gibi yoluna koyacak yeni değerler edineceksiniz. Hala ruh ikizinizi bulamadıysanız, elinize kaçırılmayacak bir fırsat geçecek; dışa dönük olmanız gerektiğini unutmayın.
Yay Burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

22 Kasım - 21 Aralık
Sonunda yıldızların olumlu konumları yatırım ve alımlar konusunda size destek olacak. Sonunda durulacaksınız. Geçmişteki kininizin üstesinden gelecek ve sonunda daha iyi yaşamak ve kendinizi sevgilinizin taleplerine daha büyük bir tutkuyla adamak için yeni ve beklenmedik fırsatlar yakalayacaksınız.
Oğlak Burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

22 Aralık - 21 Ocak
Farklı davranarak, kararlılığınız ve organizasyon becerilerinizle iş arkadaşlarınızı etkileyeceksiniz. Yoğun duygular yaşayacaksınız; çok güzel haberlerle dolu büyülü bir dönem geçireceksiniz ve bu da ilişkinizi dengeye sokacak.
Kova Burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

22 Ocak - 19 Şubat
Sarf ettiğiniz onca emeğin ardından, sonunda zafere ulaşacak ve sağlam duruşunuza gölge etmeye çalışan birinden intikamınızı alacaksınız. Bir telefon görüşmesi sizi meraka düşürecek ve sevgilinizin size olan bağlılığını ve samimiyetinden şüphe duymanıza sebep olacak. Haksız suçlamalardan kaçının.
Balık Burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

20 Şubat - 20 Mart
İş yerinde kötü ve gergin bir ortam olduğunu farkedeceksiniz. Telaşlanmayın ve normal davranın. Canınız sıkılacak ve kendinize ait bir alan yaratmak için sevgilinize yalan söyleme isteği duyacaksınız.

günlük burç yorumları

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?