Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

gunluk-burc-yorumlariGünlük burç yorumları burada! Burcunuzun size söylemek istediği aşk, yaşam ve iş hayatınıza yönelik yorumlara ulaşabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları

26 Temmuz 2017 Çarşamba
Koç Burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

21 Mart - 20 Nisan
Birisi yaptığınız işi kötümseyerek, kapasitenizi küçümsemeye çalışacak. Bu kişinin sizden ne istediğini anlamaya çalışın. Bugün ilişkinizle ilgili kararlar üzerine düşünün ve her ne pahasına olursa olsun iradenizi zorlamaktan kaçının.
Boğa Burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs
Etrafınızdakileri kızdırmaya ve inatçılık etmeye meyilli olacaksınız. Bu bazı anlaşmazlıklara ve öfkelenmenize sebep olabilir. Bir arkadaşınızla buluşmaya gideceksiniz ve gayriihtiyari, sevgilinizi bir başkasıyla konuşurken göreceksiniz. Bu sizi kızdıracak ve kıskançlık duyacaksınız.
İkizler Burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

22 Mayıs - 22 Haziran
Hayatınızın keyfini çıkarmak ve hayatınızı sağlama almak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız. Hiçbir şeyi değiştirmeyin ve kararsızlığınıza bir son verin. İstediğinizi elde edemeyince, kendinizi biraz mutsuz hissedeceksiniz. Sabırlı olmalı ve daha uygun zamanı kollamalısınız. Çok uzun süre beklemeniz gerekmediğini siz de biliyorsunuz.
yengec-burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

23 Haziran - 22 Temmuz
Hala yüzleşmeniz gereken çok zorluk var, fakat her açıdan aktif ve başarılı olacaksınız. Eylemleriniz takdir görecek ve iyi bir deneme olarak görülecek. Mükemmeliyetçiliğe eğilim gösterecek ve sevgilinizi rahatsız edeceksiniz. Partnerinizi giyim anlayışıyla ilgili düşüncelerinizle kızdıracak, tüm hatalarını açığa çıkaracaksınız.
Aslan Burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

23 Temmuz - 22 Ağustos
Daha fazla kazanmak istiyorsanız, Yıldızlar kabuğunuzdan çıkmanızı ve iş arkadaşlarınızla yeni planları masaya yatırmanızı öneriyor. Çok pratik davranacak ve size hiç uymadığı için partnerinize davranışları hakkındaki düşüncelerinizi açıkça söyleyeceksiniz.
Başak Burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

23 Ağustos - 22 Eylül
Yeni bir iş arıyorsanız, karşınıza kaçırmayacağınız bir fırsat çıkacak ve belli bir süre böyle bir imkanı tekrar bulamayacaksınız. Çok sayıda haber alabilirsiniz; parlak ve erotik bir dönem yaşayacaksınız.
Terazi Burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

23 Eylül - 22 Ekim
Bir üstünüz size karşı belirsiz tavırlar sergileyecek; bu da sizi rahatsız edecek ve ona karşı olan hislerinizi netleştirecek. İçinize kapanacak ve iç huzurunuzu yakalamak için kendiniz izole etmek isteyeceksiniz. Fakat Yıldızlar, birine açılmanızı ve sevdiğiniz kişiyi de hayatınıza dahil etmenizi öneriyor.
Akrep Burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

23 Ekim - 21 Kasım
Eski arzularınız canlanacak, bu da uzun zamandır ihmal ettiğiniz fırsatları düşünmenizi sağlayacak. Bu fırsatların tekrar elinizden kaçmasına izin vermeyin. Sevdiğinize karşı daha fazla sorumluluk hissedeceksiniz ve güvensizliğin üstesinden gelmek için onu ilgi odağı yapmaya çalışacaksınız.
Yay Burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

22 Kasım - 21 Aralık
Farklı davranarak, kararlılığınız ve organizasyon becerilerinizle iş arkadaşlarınızı etkileyeceksiniz. Birlikte çocuk sahibi olmak gibi, ilişkiniz için önemli kararlar almanız muhtemel.
Oğlak Burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

22 Aralık - 21 Ocak
İş yerinde kötü ve gergin bir ortam olduğunu farkedeceksiniz. Telaşlanmayın ve normal davranın. Sevgilinizin yapmanızı önerdiği her şeye sadık kalmak zorunda kalacak, bu sayede sizin onun için elinizden geleni yaptığınızı anlamasını sağlamaya çalışacaksınız.
Kova Burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

22 Ocak - 19 Şubat
İş ortaklarınızın güvenini onları mevcut duruma dahil ederek kazanabilirsiniz. Anlayışlı davranacaklar ve size yardım edecekler. İlişkinizi düzeltebilecek ve yoğun duygular yaşayabileceksiniz.
Balık Burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

20 Şubat - 20 Mart
Bu dönemde, her ne kadar şahsen sizinle bağlantılı olmasa da bir şekilde sizi rahatsız edecek çeşitli problemler çıkabilir. Duygusal açıdan da ilginç imalarda bulunan bir arkadaşınızla aranızda bir konuşma geçecek. Kararlı olun.

günlük burç yorumları

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?