Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

gunluk-burc-yorumlariGünlük burç yorumları burada! Burcunuzun size söylemek istediği aşk, yaşam ve iş hayatınıza yönelik yorumlara ulaşabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları

19 Eylül 2017 Salı
Koç Burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

21 Mart - 20 Nisan
Yatırım yapmak ve iş değiştirmek için doğru zaman. Uyanık ve sabırlı olun. Çok benmerkezci davranacaksınız ve bu da sevgilinizi rahatsız edecek, birlikteliğinizi zorlayacak. Yıldızlar bu sorunu romantik bir yemek eşliğinde çözmenizi öneriyor.
Boğa Burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs
Yorgun hissetmeyeceksiniz ve bu harika şeylere yol açacak. Sabır ve kararlık sayesinde beklenmedik, karlı sonuçlar elde edeceksiniz. Hiç beklenmedik bir şekilde yeni biriyle tanışacaksınız. Onun ilgisini çekebilmek için ona karakterinizin en güzel yanını göstermeye çalışacaksınız.
İkizler Burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

22 Mayıs - 22 Haziran
Bu döneme çok neşeli girmeyeceksiniz, fakat kazançlarınızı artırma imkanı size mücadele dürtüsü kazandıracak. Her ne kadar Ay sizin arkadaşınız olmasa da, sezgileriniz problemleri önceden görmenizi sağlayacak.
yengec-burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

23 Haziran - 22 Temmuz
Başkalarının çabalarıyla ilgilenmeyen ve yönetim zorluklarını anlamaktan yoksun bir kişiyle tartışma yaşamanız muhtemel. Çok güzel bir akşam geçireceksiniz ve önceden soğuk ve tutarsız olduğunu düşündüğünüz birine güven duyacaksınız. Bu kişiyi daha yakından tanıma imkanı bulacaksınız.
Aslan Burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

23 Temmuz - 22 Ağustos
Sizin yönettiğiniz ve kurduğunuz bir operasyonun meyvelerini toplamaya başlayacaksınız. Sonuçlar sizi memnun edecek. Büyük bir kaçış dürtüsü hissedeceksiniz ve sevgilinizi sıra dışı bir şeyler yapmaya ikna etmeye çalışacaksınız.
Başak Burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

23 Ağustos - 22 Eylül
Yakın arkadaşlarınızın anlayışına güvenebileceksiniz ve yenilenen bağlılığınızı ve çok istekli olmanızı zekice göstereceksiniz. Yıldızların yardımıyla, partnerinizle olan anlaşmazlıkları giderecek, iletişiminizi düzeltecek ve yeniden birlikte vakit geçirmek isteyeceksiniz.
Terazi Burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

23 Eylül - 22 Ekim
Aldatıcı bir durumda sağlam bir duruşa sahip olacaksınız ve yapmanız gereken fazla iş yükü yüzünden yorulacaksınız. Sevgiliniz hakkında yeni bir şey daha keşfetmeye merak duyacaksınız; bunu göstermekten kaçınmaya çalışın, aksi taktirde yanlış anlaşılabilirsiniz.
Akrep Burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

23 Ekim - 21 Kasım
Ne kadar emek sarf ettiğinizi bile fark etmeden hedeflerinize ulaşacaksınız ve yeni fırsatlar konusunda ileri görüşlü davranacaksınız. Bu döneme, sevgilinizle birlikte kuralları çiğneyeceğiniz bir akşam canlılık katacaksınız.
Yay Burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

22 Kasım - 21 Aralık
Özellikle de özel yaşamınızı etkiliyor olması yüzünden, giderek artan iş yükünüz sizi rahatsız edecek. Her ne kadar Ay sizin arkadaşınız olmasa da, sezgileriniz problemleri önceden görmenizi sağlayacak.
Oğlak Burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

22 Aralık - 21 Ocak
Bu ara özellikle çok aktif olacaksınız ve kariyerinizin açısından çok önemli olacak arkadaşlıklarınızı güçlendireceksiniz. Sevgilinizin bazı tavırları eski aşklarınızdan birini hatırlatacak. Partnerinize karşı çok samimi olarak, bu konuyu açıkça tartışacaksınız.
Kova Burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

22 Ocak - 19 Şubat
Maaşınızı, gelirinizi ve kariyerinizi etkileyecek önemli bir anlaşmayı karara bağlayacaksınız. Sevgilinize daha fazla zaman ayırma isteği duyacaksınız ve onu ilgi odağı yapacaksınız. Ona cömertçe güzel hediyeler vereceksiniz.
Balık Burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

20 Şubat - 20 Mart
Hayatınızın keyfini çıkarmak ve hayatınızı sağlama almak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız. Hiçbir şeyi değiştirmeyin ve kararsızlığınıza bir son verin. Sevgilinize karşı katı olmaya meyilli olacaksınız. Gereksiz ve adil olmayan eleştirilerde bulunacaksınız.

günlük burç yorumları

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?