Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

gunluk-burc-yorumlariGünlük burç yorumları burada! Burcunuzun size söylemek istediği aşk, yaşam ve iş hayatınıza yönelik yorumlara ulaşabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları

22 Mayıs 2018 Salı
Koç Burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

21 Mart - 20 Nisan
Jüpiter’in varlığı, daha fazla kazanacağınız ve daha büyüleyici hale gelerek, yeni ortakları memnun edeceğiniz anlamına geliyor. Sevgilinize karşı katı olmaya meyilli olacaksınız. Gereksiz ve adil olmayan eleştirilerde bulunacaksınız.
Boğa Burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs
Yıldızlar lehinize işleyecek; önemli insanlarla tanışacak, olumlu kararlar verecek ve hayatınızda gelişmeler yaratacaksanız. Aynı şekilde düşüneceksiniz ve partnerinizin size açılacağı konulardan büyük bir keyif alacağınız bir an yaşayacaksınız.
İkizler Burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

22 Mayıs - 22 Haziran
Mantıklı ve ileri görüşlü olacaksınız. Yeni fırsatlarla karşılaşacaksınız ve bu da günlük yaşamınızın monotonluğunu aşmanıza yardımcı olacak. Çok inatçı davranacak ve bir arkadaşınızın tavsiyelerini dinlemekten kaçacaksınız. Bu arkadaşınız size yardımcı olmak istiyor ve en sonunda ne kadar haklı olduğunu anlayacaksınız.
yengec-burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

23 Haziran - 22 Temmuz
Her şey yolunda gidiyor. Eğer bazı değişiklikler yapmak zorundaysanız, daha yüksek kazançlardan ve sevindirici süprizlerden faydalanacaksınız. Tam formunuzda olacaksınız; bekarsanız, çok başarılı olacaksınız.
Aslan Burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

23 Temmuz - 22 Ağustos
Negatif yönünüzün sizi kontrol etmesine izin vermeyin. Prensiplerinizde katı olacaksınız. Sonunda daha sakin olacak ve daha az endişe duyacaksınız. Şaşırtıcı bir güzelliğe sahip olacaksınız ve bu size henüz kendini açmayan bir hayranınızın dikkatini çekecek.
Başak Burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

23 Ağustos - 22 Eylül
Birisi sizin iyi niyetinizden ve varlığınızdan fayda etmeye çalışacak. Kimin üzerine gitmeyi göze alacağınıza doğru karar verin. Sizi çok etkileyen fakat sizinle ilgilenmeyen bir arkadaşınıza karşı tereddütlü ve sabırsız davranmaya meyilli olacaksınız. Kendinizi yıpratmayın ve gözünüzü başka yerlere odaklayın.
Terazi Burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

23 Eylül - 22 Ekim
Çok sevileceksiniz ve ilgi göreceksiniz. Bu durum size güç vererek, işlerinizde daha aktif ve iyi olmanızı sağlayacak. Partnerinize karşı cömert ve nazik davranacaksınız; fakat aynı karşılığı alamayacaksınız; ciddi tartışmalardan kaçının ve daha iyi bir dönem için sabredin.
Akrep Burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

23 Ekim - 21 Kasım
Bir üstünüzle yaşayacağınız bir anlaşmazlık yol değiştirmenize sebep olacak. Başka bir imkanınız yoksa tüm kapıları kapatmamaya çalışın. Büyük bir kaçış dürtüsü hissedeceksiniz ve sevgilinizi sıra dışı bir şeyler yapmaya ikna etmeye çalışacaksınız.
Yay Burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

22 Kasım - 21 Aralık
İntikamınızı alabileceksiniz. Hayal gücünüz çok kuvvetli olacak ve yeni tanıştığınız kişilerden üstün olacaksınız. Çok benmerkezci davranacaksınız ve bu da sevgilinizi rahatsız edecek, birlikteliğinizi zorlayacak. Yıldızlar bu sorunu romantik bir yemek eşliğinde çözmenizi öneriyor.
Oğlak Burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

22 Aralık - 21 Ocak
Bir işi başarıyla tamamlayacaksınız ve bu sayede girişimci ve önemli fikirlerinizi göz önüne çıkaracaksınız. Sevgilinize karşı çok ince ve anlayışlı davranacaksınız ve bu da tutku ve erotizm dolu, güzel bir döneme girmenizi sağlayacak.
Kova Burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

22 Ocak - 19 Şubat
Mevcut durumunuzu değelendirecek ve sizi kötü duruma düşürmeye ve incitmeye çalışanların üstesinden geleceksiniz. Melankolik olacaksınız ve bu da kendinizi izole edip, sevgilinizden kaçmanıza sebep olacak; her halükarda partneriniz bu davranışınız karşılığında sizden bir açıklama bekleyecek.
Balık Burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

20 Şubat - 20 Mart
Enerjiniz ve mücadeleci tavrınız kendinizi yenilmez hissetmenizi sağlayacak ve iş arkadaşlarınızın ve üstlerinizin sempatisini kazanacaksınız. Bir arkadaşınızla buluşmaya gideceksiniz ve gayriihtiyari, sevgilinizi bir başkasıyla konuşurken göreceksiniz. Bu sizi kızdıracak ve kıskançlık duyacaksınız.

günlük burç yorumları

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?