Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

gunluk-burc-yorumlariGünlük burç yorumları burada! Burcunuzun size söylemek istediği aşk, yaşam ve iş hayatınıza yönelik yorumlara ulaşabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları

20 Ekim 2018 Cumartesi
Koç Burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

21 Mart - 20 Nisan
Durgunsunuz, bu da sinirlerinizi bozuyor ve bugün yaptığınız hiçbir şeyden tatmin olmamanıza sebep oluyor; biraz hayal kurmaya çalışın. Bir arkadaşınız yeni tanıştığınız, hoşlandığınız ve birlikte olmak istediğiniz bir kişinin ilgisini nasıl çekebileceğiniz konusunda size tavsiyeler verecek.
Boğa Burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs
Uzun zamandır yakalamak istediğiniz kalite konusunda beklediğiniz atılımı yapacaksınız; iş yerinde sizi memnun edecek yeni görevler ve maaşınızda artış olabilir. Sevgiliniz yaptığınız hatalardan bahsedecek ve bu da sizi dengesiz yapacak. Agresif olmamaya çalışın, iyi halinize yeniden kavuşacaksınız.
İkizler Burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

22 Mayıs - 22 Haziran
Bazı ufak problemleri çözecek, elinizden gelenin en iyisini yapmaya hazır ve pozitif olacaksınız. Partnerinizin geleceğiniz konusundaki kötümser tavrıyla uğraşmanız gerekecek. O fikrini sabit tutacak ve bu da sizi üzecek.
yengec-burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

23 Haziran - 22 Temmuz
Etrafınızdakileri kızdırmaya ve inatçılık etmeye meyilli olacaksınız. Bu bazı anlaşmazlıklara ve öfkelenmenize sebep olabilir. Yoğun duygular yaşayacaksınız; çok güzel haberlerle dolu büyülü bir dönem geçireceksiniz ve bu da ilişkinizi dengeye sokacak.
Aslan Burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

23 Temmuz - 22 Ağustos
Daha fazla kazanmak istiyorsanız, Yıldızlar kabuğunuzdan çıkmanızı ve iş arkadaşlarınızla yeni planları masaya yatırmanızı öneriyor. Geleceğiniz için önemli kararlar almanız gerekecek. Partneriniz ikazlarda bulunacak, ama kaçmaya çalışacaksınız.
Başak Burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

23 Ağustos - 22 Eylül
Öfke patlamalarından kaçının; kolayca çözülebilecek bir hata için bu kadar uzlaşılmaz olmanıza gerektiren bir durum yok. Bir arkadaşınız yeni tanıştığınız, hoşlandığınız ve birlikte olmak istediğiniz bir kişinin ilgisini nasıl çekebileceğiniz konusunda size tavsiyeler verecek.
Terazi Burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

23 Eylül - 22 Ekim
Olaylardan etkilenmeyin ve sakin olun, son zamanlarda problemleri çözebilmenizin tek yolu sağlam durmanız ve kararlı olmanız. Sevdiğiniz kişi, sizden herhangi bir karşılık beklemeden hislerinin yoğunluğunu gösterecek. Çok ileri gitmeseniz de dikkatli olun ve partnerinize karşı adil davranın.
Akrep Burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

23 Ekim - 21 Kasım
Yıldızlar lehinize işleyecek, özellikle de kendiniz için çalışırsanız. Eğer bir yere bağlı çalışıyorsanız, durumunuzu netleştirmenin bir yolunu bulacaksınız. Sıradan akşamlara benzemeyen bir akşam geçireceksiniz; rutininiz değişecek. Şefkat görecek ve romantizm yaşayacaksınız.
Yay Burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

22 Kasım - 21 Aralık
Sizi sinir etmeye çalışacak, kibirli, kendine fazla güvenen bir iş arkadaşınızla uğraşacaksınız. Sakin olun ve umursamayın. Son zamanlarda sevdiklerinize karşı duyduğunuz üzüntülerin sebebini anlatma ve açılma ihtiyacı duyacaksınız.
Oğlak Burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

22 Aralık - 21 Ocak
Önünüzde durgun, sıradan bir dönem var. Daha fazla konsantre olmaya çalışın ve enerjinizi tüketmekten kaçının; çünkü aleyhinizdeki durumlara karşı enerjiye ihtiyaç duyacaksınız. Yıldızlar yan çizmeniz yüzünden, ilişkinizde dengesiz bir döneme gireceğinize işaret ediyor. Birbirinize karşı sorumluluk duygusundan yoksunsunuz.
Kova Burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

22 Ocak - 19 Şubat
Öfke patlamalarından kaçının; kolayca çözülebilecek bir hata için bu kadar uzlaşılmaz olmanıza gerektiren bir durum yok. Silahlarınızı kuşanarak, atağa geçip, sevgilinize ilişkinizde beğenmediğiniz şeyleri söyleyeceksiniz. Tartışmaya girmekten kaçının.
Balık Burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

20 Şubat - 20 Mart
Beklemek zorunda olmaktan hoşnutsuz olabilirsiniz, kayıtsız kalacaksınız ve partnerinizle bir şeyler üzerine tartışma isteği duymayacaksınız. Sevgiliniz yaptığınız hatalardan bahsedecek ve bu da sizi dengesiz yapacak. Agresif olmamaya çalışın, iyi halinize yeniden kavuşacaksınız.

günlük burç yorumları

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?