Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

gunluk-burc-yorumlariGünlük burç yorumları burada! Burcunuzun size söylemek istediği aşk, yaşam ve iş hayatınıza yönelik yorumlara ulaşabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları

23 Kasım 2017 Perşembe
Koç Burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

21 Mart - 20 Nisan
Umut verici haberleri içinizi mutlulukla kaplayarak, kariyerinizde bir terfi ya da bir çeşit gelişme beklentisi doğuracak. Karar verme aşamasında farklı şeyler düşünmeniz yüzünden sevgilinizle zor bir dönem geçireceksiniz.
Boğa Burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs
Kendinizden bu kadar emin olmaktan vazgeçin ve diğer insanlarla daha esnek bir şekilde çalışmaya çalışın. Bu sabah, öğle yemeği vaktine doğru evden çıkarken, birisi size büyük bir hayranlıkla bakacak. Çok soğuk davranmayın ve ona yaklaşın.
İkizler Burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

22 Mayıs - 22 Haziran
Her şey yolunda gidiyor. Eğer bazı değişiklikler yapmak zorundaysanız, daha yüksek kazançlardan ve sevindirici süprizlerden faydalanacaksınız. İlişkinize resmiyet kazandırmak isteyeceksiniz; bu da sevgilinizi mutlu edecek ve size karşılık olarak önemli ve özel bir hediye verecek.
yengec-burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

23 Haziran - 22 Temmuz
Sizden daha titiz ve dikkatli olmanız istenecek. Hata olmaması için tekrar tekrar kontol yapın. Başkalarını baştan çıkarma yeteneğinizi öne çıkarabilecek ve kendi gizemli yollarıyla sizi cezbeden yeni bir kişide başarılı olacaksınız.
Aslan Burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

23 Temmuz - 22 Ağustos
Patronunuz açık sözlüğünüzden dolayı sizi takdir edecek ve diğer iş arkadaşlarınızın size imrenmesine sebep olacak kararlar alacak. Sıradan akşamlara benzemeyen bir akşam geçireceksiniz; rutininiz değişecek. Şefkat görecek ve romantizm yaşayacaksınız.
Başak Burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

23 Ağustos - 22 Eylül
Görevinizi kolayca yapacaksınız ve size verilen her görevle efektif ve işbirlikçi bir şekilde uğraşacaksınız. Kendinizi benmerkezci tavrınıza o kadar çok kaptırmışsınız ki, ilişkinizi sınarayak, giderek boş ve inisiyatiften yoksun hale getirdiğinizi fark etmiyorsunuz.
Terazi Burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

23 Eylül - 22 Ekim
Bağırmayın ya da sesinizi yükseltmeyin; aynı şeyi biraz daha ılımlı olarak da elde edebilirsiniz. Endişelendiğiniz konuları anlatmak istemeyeceksiniz. Bu da partnerinize karşı soğuk görünmenize neden olacak.
Akrep Burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

23 Ekim - 21 Kasım
Size saygı duyan ve genelde başkalarına güven duymayan bir üstünüzün gözüne girmenizi sağlayacak bir iş arkadaşınızın yardımı sayesinde ufak bir ilerleme kaydedebileceksiniz. Yakın bir arkadaşınız, sizi cazibesiyle büyüleyecek bir kişiyle tanıştıracak. Direk sorular sormaktan kaçınmaya çalışın ve kibar olun.
Yay Burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

22 Kasım - 21 Aralık
Mantıklı ve ileri görüşlü olacaksınız. Yeni fırsatlarla karşılaşacaksınız ve bu da günlük yaşamınızın monotonluğunu aşmanıza yardımcı olacak. Çok önemsiz bir sebepten dolayı sevgilinizle ufak bir tartışma yaşayacaksınız, bu da sizi biraz üzecek. Sesinizi yükseltmemeye çalışın.
Oğlak Burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

22 Aralık - 21 Ocak
Size saygı duyan ve genelde başkalarına güven duymayan bir üstünüzün gözüne girmenizi sağlayacak bir iş arkadaşınızın yardımı sayesinde ufak bir ilerleme kaydedebileceksiniz. Karar verme aşamasında farklı şeyler düşünmeniz yüzünden sevgilinizle zor bir dönem geçireceksiniz.
Kova Burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

22 Ocak - 19 Şubat
Başarının gezegeni Jüpiter, burcunuza faydalı etkiler gönderiyor. İyimserlik size tam bir vizyon kazandırarak, belli bir özgüvene erişmenizi sağlayacak. Sevgilinizin sizden bir beklentisi var. İşlerinizden biraz fedakarlık edip, zamanınızı ilişkinize adamanız gerekecek. Kendinizi baskı altında hissetmemelisiniz.
Balık Burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

20 Şubat - 20 Mart
Büyük yatırımlar için doğru bir zaman olmadığından bir konuda daha sonra karar vermek isteyeceksiniz. Çamurlu sulara batmayı hiç riske atmayın. Geleceğiniz için önemli kararlar almanız gerekecek. Partneriniz ikazlarda bulunacak, ama kaçmaya çalışacaksınız.

günlük burç yorumları

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?