Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

gunluk-burc-yorumlariGünlük burç yorumları burada! Burcunuzun size söylemek istediği aşk, yaşam ve iş hayatınıza yönelik yorumlara ulaşabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları

13 Ağustos 2018 Pazartesi
Koç Burcu

Günlük Koç Burcu Yorumu

21 Mart - 20 Nisan
Size yakın biri sizin ustalıkla üstesinden gelebileceğiniz cazip bir teklifte bulunacak. Hatta, görünürde daha fazla kazanç var. Çok bencil davranacaksınız, fakat sevgilinizin kendine olan sevgisini zedeleyecek bir şey yapmamaya dikkat etmelisiniz.
Boğa Burcu

Günlük Boğa Burcu Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs
Mantıklı ve ileri görüşlü olacaksınız. Yeni fırsatlarla karşılaşacaksınız ve bu da günlük yaşamınızın monotonluğunu aşmanıza yardımcı olacak. Melankolik olacaksınız ve bu da kendinizi izole edip, sevgilinizden kaçmanıza sebep olacak; her halükarda partneriniz bu davranışınız karşılığında sizden bir açıklama bekleyecek.
İkizler Burcu

Günlük İkizler Burcu Yorumu

22 Mayıs - 22 Haziran
Oldukça memnun olacağınız bir dönem ve her şey çok daha iyiye gidecek. Yeniden canlanacak ve kaygılarınızı ve sırlarınızı açarak ilişkinizi güçlendireceksiniz.
yengec-burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

23 Haziran - 22 Temmuz
Yaptığınız tercihler sayesinde, sonunda her şeyin kusursuz işlediği şanslı bir döneme giriyorsunuz. Silahlarınızı kuşanarak, atağa geçip, sevgilinize ilişkinizde beğenmediğiniz şeyleri söyleyeceksiniz. Tartışmaya girmekten kaçının.
Aslan Burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

23 Temmuz - 22 Ağustos
Durgunsunuz, bu da sinirlerinizi bozuyor ve bugün yaptığınız hiçbir şeyden tatmin olmamanıza sebep oluyor; biraz hayal kurmaya çalışın. Yeteri kadar kurnaz olamayacaksınız ve partneriniz kısa bir süre önce bir kaçamak yaşadığınızı fark edecek; etrafta kanıt bırakmamaya çalışın.
Başak Burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

23 Ağustos - 22 Eylül
Size adil davranmayan birine karşı mücadele etmeye çalışın ve kaba yorumlar karşısında gözünüz korkmasın. Her zaman olduğunuzdan daha snob davranacak ve gerçek karakterinizi sergilemek için çok moda yerlere gitmek isteyeceksiniz.
Terazi Burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

23 Eylül - 22 Ekim
Davranışlarınızı değiştirmeye ve firmanızın taleplerine uymaya çalışın, bu hiç tahmin edemeyeceğiniz, faydalı sonuçlar sağlayacak. Çok pratik davranacak ve size hiç uymadığı için partnerinize davranışları hakkındaki düşüncelerinizi açıkça söyleyeceksiniz.
Akrep Burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

23 Ekim - 21 Kasım
İşleri istediğiniz şekilde yapacak, herhangi bir tavsiye dinlemeyeceksiniz ve despot bir iş arkadaşınızı incitebileceksiniz. Sevgilinizin samimiyetiyle ilgili bazı şüpheleriniz olacak ve size ne kadar sadık olduğunu görmek için ona bir tuzak kurmaya çalışacaksınız.
Yay Burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

22 Kasım - 21 Aralık
İş konusunda çok mutlu olmayacaksınız, alıngan ve huysuz davranacaksınız. Yıldızlar daha anlayışlı olmanızı tavsiye ediyor. Birlikte çocuk sahibi olmak gibi, ilişkiniz için önemli kararlar almanız muhtemel.
Oğlak Burcu

Günlük Oğlak Burcu Yorumu

22 Aralık - 21 Ocak
Enerjiniz ve mücadeleci tavrınız kendinizi yenilmez hissetmenizi sağlayacak ve iş arkadaşlarınızın ve üstlerinizin sempatisini kazanacaksınız. Bir şey ilişkinizi sınayacak; kıskançlıktan ve gereksiz kavgalardan uzak durun, çünkü Yıldızlar partnerinizin sizi gerçekten çok sevdiğini iddia ediyor.
Kova Burcu

Günlük Kova Burcu Yorumu

22 Ocak - 19 Şubat
Kariyerinizle ilgili konularda acele etmeyin ve tercihleriniz hakkında iyice düşünün. Yeni tanıştığınız kişilerle dışarı çıkmak için mükemmel bir fırsat yakalayacaksınız. Sevgilinize yalan söylememeye dikkat edin, sizin her adımınızı kontrol edeceğini siz de biliyorsunuz.
Balık Burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

20 Şubat - 20 Mart
Sizi sinir etmeye çalışacak, kibirli, kendine fazla güvenen bir iş arkadaşınızla uğraşacaksınız. Sakin olun ve umursamayın. Sevgilinize daha fazla zaman ayırma isteği duyacaksınız ve onu ilgi odağı yapacaksınız. Ona cömertçe güzel hediyeler vereceksiniz.

günlük burç yorumları

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?