Hazır Kart Kamu İle Özel 6 Ay 6 GB Kampanyası

Hazır Kart Kamu İle Özel 6 Ay 6 GB Kampanyası

8
0
PAYLAŞ

turkcell

Ankara’da son 90 gün içinde yeni tesis ya da numara taşıma yoluyla Bizbize Kamu Tarifesi’ne gelen müşterilere kampanya katılımında 1 GB, sonraki 5 ay boyunca yapılacak en az 20 TL’lik yüklemeler ya da POS kanalından 20 TL ve üzeri paket satın almaları ile 1 GB hediye!

KAMU ILEOZEL yaz 2222’ye gönder.

  • Kampanyadan Hazır Kart Bizbize Kamu tarifesine, Ankara’da son 90 gün içinde yeni hat açarak  ya da numarasını taşıyarak gelenler ücretsiz olarak yararlanabilir.
  • Kampanyaya katılım kriterlerini sağlayan müşterilerimizin, kampanyaya katılmak için KAMU ILEOZEL yazıp 2222’ye göndermeleri yeterli.
  • Kampanya kapsamında hediye edilen toplamda 6 GB data ücretsizdir.
  • 6 GB fayda 6 ay boyunca birer GB olarak sunulur. İlk 1 GB kampanyaya katılım gerçekleştiğinde, sonraki 5 GB ise 5 ay boyunca yapılacak en az 20 TL’lik yüklemeler ya da POS kanalından 20 TL ve üzeri paket satın almaları ile birer GB olarak verilir. Abonenin üzerinde kampanya kapsamında kazandığı 1 GB faydası varsa bu faydanın süresi dolmadan yeni 1 GB faydası kazanamaz. Takip eden ilgili 5 aydan herhangi bir veya birkaçında yükleme yapılmazsa kalan 5 GB’ın tamamı kullanılamaz.
  • Kampanya kapsamında verilen hediyeler, kampanyaya katıldıktan sonra 6 ay boyunca geçerlidir. 3. şahıslara devredilemez ve ücretsizdir.
  • Eğer abonenin ek bir data paketi, ya da tarifesinden dolayı data hakkı varsa, öncelikle sahip olduğu paketinden tarifesinden doğan hakları kullanılır. Kampanya katılımından sonra 6 ay dolduktan sonra, abone paketi varsa paketi üzerinden yoksa standart tarife üzerinden ücretlendirilir.
  • 6 ay boyunca hediye edilen 1 GB internet paketinin bitmesi durumunda, SMS ile bilgilendirme yapılır ve sonraki aya kadar ek internet paketi önerilir. Ek internet paketi yoksa müşterilerimiz mevcut tarifelerinden ücretlendirilirler.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için, kampanya başlangıç tarihinden sonra faturasız Bizbize Kamu tarifesine geçiş yapmış olmak ve son 30 gün içerisinde Turkcell’den numara taşıma yolu ile gitmemiş olmak gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Turkcell 4.5G Hazırlık Kampanyası başlıklı makalemizde turkcell 4.5g, turkcell 4.5g hazırlık kampanyası ve turkcell 4g hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?