Her şey Aşktan

Her şey Aşktan

153
0
PAYLAŞ

her şey aşktan

Andaç Haznedaroğlu’nun yönetmenliğini yaptığı, Hande Doğandemir ve Mithat Can Özer’in iki sevgiliyi canlandırdığı, Özcan Deniz’in ise yapımcılığını üstlendiği Türk filmi “Her Şey Aşktan”dan ilk fragman da görücüye çıktı.

Güneşi Beklerken ile yıldızı parlayan Hande Doğandemir ile Sezen Aksu’nun oğlu Mithat Can Özer’i buluşturan filmin yapımcı koltuğunda ise Özcan Deniz yer alıyor.

Bir playboy olan İlker ile onunla evlilik planları yapan Pelin’in hayatına odaklanan film 29 Ocak 2016‘da vizyonda olacak.

PELİN (HANDE DOĞANDEMİR): 26 yaşlarında, orta halli bir ailenin küçük kızıdır. Romantik, eğlenceli ve iyi niyetlidir Şık bir mağazada satış sorumlusu olarak çalışır. Alışverişi, kız arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi ve pasta yapmayı sever. Hayatının aşkıyla evlilik hazırlıkları yapmaktadır ancak çapkın nişanlısının onu aldatmasıyla hayatı tepetaklak olur.

İLKER (MİTHAT CAN ÖZER): 30 yaşındaki İlker, Pelin’in nişanlısıdır. Kayserili zengin bir ailenin çocuğudur. Ailesinin tekstil işleriyle ilgilenmektedir. Pelin’i çok sevmesine rağmen, sorumsuz ve çapkın mizacı nedeniyle evliliğin sorumluluklarından kaçmaktadır.

BURAK (ŞÜKRÜ ÖZYILDIZ): 27, 28 yaşlarında, yakışıklı, doğa tutkunu bir müzisyendir. Bir müzik grubunda davul çalmaktadır. Romantik, ayakları yere basan, esprili bir adamdır. Güvenilir ve yardımsever biri olan Burak, hiç ummadığı anda Pelin’in karşısına çıkarak, onun dönüşümüne, sadeleşmesine ve gerçek sevgiyi anlamasına yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Köstebekgiller 2 Gölgenin Tılsımı başlıklı makalemizde köstebekgiller 2, köstebekgiller 2 gölgenin tılsımı ve köstebekgiller 2 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?