İş Bankası ile Türk Telekom’dan Ücretsiz İnternet

İş Bankası ile Türk Telekom’dan Ücretsiz İnternet

79
0
İş Bankası ile Türk Telekom’dan Ücretsiz İnternet
Ortalama: 5
PAYLAŞ

işbankası

Türkiye İş Bankası ile Türk Telekom Grubu, internet erişimi alanında önemli bir işbirliğine imza attı. İş Bankası’nın mobil bankacılık uygulaması İşCep kullanıcıları, 5 bine yakın TTNET WiFi noktasında aylık 300 dakika ücretsiz internet hizmetinden faydalanabilecek.

İş Bankası’nın 250 şubesinde de Türk Telekom Grubu’nun güçlü altyapısı ile sunduğu YöneTT WiFi hizmeti, İş Bankası müşterilerinin kullanımına sunulacak. YöneTT WiFi ile İş Bankası müşterileri şubelerde cep telefonu, tablet, diz üstü bilgisayar gibi cihazları ile WiFi üzerinden internete hızlı, kolayca ve sınırsız şekilde bağlanabilecek.

Hizmetten nasıl yararlanılacak?

İşCep kullanıcılarının, 5 bine yakın TTNET WiFi noktasında ücretsiz internet hizmetinden faydalanabilmeleri için son 1 ay içinde İşCep’e giriş yapmaları yeterli oluyor. İşCep kullanıcıları, bilgisayar ya da mobil cihazlarının kablosuz ağlar seçeneğinden TTNET WiFi ağını seçtiklerinde açılan ekranda “İşCep Kullanıcısıyım” butonuna tıklayarak giriş ekranına ulaşabilecekler. TC Kimlik Numarası, cep telefonu numarası ve cep telefonlarına SMS olarak iletilen onay kodunu giriş yapan kullanıcılar, böylelikle aylık 300 dakika ücretsiz internet hizmetinden yararlanmaya başlayabilecekler.

Ayrıca, YöneTT WiFi ile İş Bankası’nın 250 şubesinde de İş Bankası müşterisi olan herkes bilgisayar ya da mobil cihazlarının kablosuz ağlar seçeneğinden “İşCep WiFi” ağını seçtiklerinde açılan ekranda TC Kimlik Numarası, cep telefonu numarası ve cep telefonlarına SMS olarak iletilen onay kodunu giriş yaparak, sınırsız ve ücretsiz internet hizmetinden yararlanabilecek.

Bir önceki yazımız olan Pegasus'tan Mobile Özel %30 İndirim! başlıklı makalemizde flypgs, mobil indirim ve pegasus hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?