Kaya Hotel’de Tatile %10 Money Hediye

Kaya Hotel’de Tatile %10 Money Hediye

12
0
PAYLAŞ

kaya hotel resort money kampanyası

Kaya Hotels & Resorts’tan yaz dönemi tatil rezervasyonu yapan Money Club üyelerine %10 Money puan hediye veriyor.

Kampanya 19 Mayıs 2016 – 6 Haziran 2016 tarihleri arasında Migros-Kaya Hotels & Resorts işbirliğinde düzenlenmektedir.

Kampanya döneminde, Kaya Hotels & Resorts’tan yaz dönemi tatil rezervasyonu yapan Money Club üyeleri, tüm erken rezervasyonları indirimlerine ek olarak %10 Money puan kazanacaklardır.

Money puan yüklemesi, rezervasyon yapılan tarihteki konaklama gerçekleştikten sonra kartlara aktarılacak olup, 31 Aralık 2016’ya kadar tüm Migros ve Macrocenter mağazalarında kullanılabilecektir. (1 Money = 1 TL).

Kampanya, Kaya Hotels & Resorts bünyesinde bulunan Kaya Palazzo Belek, Kaya Artemis Kıbrıs, Kaya Belek ve Kaya Side otellerinde sadece konaklama tutarı için geçerlidir.

Detaylı bilgi için www.kayahotels.com.tr web sitesini ziyaret edebilir ve rezervasyonunuzu 444 5 292 nolu Kaya Hotels & Resorts Call Center üzerinden hafta içi 08.30-19.00, Cumartesi 08.30-17.00 ve Pazar 10.00-17.00 saatleri arasında yapabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanmak isteyen ziyaretçiler Money Club Kart numaralarını Kaya Hotels & Resorts Call Center çağrı merkezi rezervasyonlarında mutlaka belirtmelidir.

Bir önceki yazımız olan Vodafone VarsaPaylaş Kampanyası başlıklı makalemizde varsapaylaş, varsapaylaş kampanyası ve vodafone sınırsız kota hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?