LC Waikiki Kendi Tişörtünü Kendin Yap

LC Waikiki Kendi Tişörtünü Kendin Yap

98
0
PAYLAŞ

lc-waikiki kendi tshirtunu kendin yap

LC Waikiki modayı yakından takip eden ve stilini yansıtmayı seven tüm genç kızları, 5 Eylül – 30 Eylül tarihleri arasında Bakırköy İstasyon, Mall of İstanbul ve Vialand mağazalarına bekliyor.

LC Waikiki 5 Eylül tarihinden itibaren eylül ayı boyunca “Kendi Tişörtünü Kendin Yap” projesiyle genç kızları Bakırköy İstasyon, Mall of İstanbul ve Vialand mağazalarına bekliyor. Genç kızlar, birbirinden farklı 15 grafik tasarımın bulunduğu Graphic Book’un içinden beğendikleri tasarımı seçebilecek ve tişört baskısını anında LC Waikiki mağazasında yaptırabilecek. Mağazalara yerleştirilecek baskı makineleri ile 17,90TL’ye aldıkları beyaz ve ekru renkli tişörtler, eğlenceli mesajlar, boho desenleri ve dikkat çekici grafikler ile renklenecek.

İstanbul konseptli özgün çizimlerin yanında, genç olmanın özgür ruhunu yansıtan söylemlerin de bulunduğu tasarımlar, her zevke hitap ediyor. İster rengarenk ister daha sade grafiklerle göz dolduran tişörtler gençlere sesleniyor.

LC Waikiki, genç kızların ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda, onların tarzlarına ve bütçelerine uygun alternatifler sunan “Kendi Tişörtünü Kendin Yap” projesiyle genç kızları mağazalara bekliyor.

Bir önceki yazımız olan NBA ve Banvit, Banvit Jr. NBA Ligi’ne İmza Atıyorlar başlıklı makalemizde banvit, banvit jr nba ve banvit nba hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?