Maç Hangi Kanalda?

Maç Hangi Kanalda?

mac-hangi-kanaldaHangi maç hangi kanalda diye merak ediyorsanız sizler için tek bir yerde topluyoruz. Her gün en önemli maçları canlı olarak verecek olan kanalları liste şeklinde yayınlıyoruz.

18 Aralık 2018 Salı Canlı Maç Listesi

Saat Lig Takımlar Kanallar
13:00 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) 1461 Trabzon - Ümraniyespor A Spor
13:45 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Ankaragücü - Bodrum Bld. A Spor
14:00 İmza Töreni Ersun Yanal beIN Sports Haber
15:00 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Balıkesirspor - Ç.Rizespor A Spor
16:00 Yunanistan Kupası Irodotos - Panionios Laola1 Web TV
16:30 FIFA Kulüpler Dünya Kupası Esperance Tunis - Guadalajara Tivibu Spor 3
17:00 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Göztepe - Nazilli Bld. A Spor
19:00 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) M.Başakşehir [Futbol] - Adana Demirspor [Futbol] A Spor
19:30 FIFA Kulüpler Dünya Kupası River Plate [Futbol] - Al Ain [Futbol] Tivibu Spor 3
20:30 Almanya Bundesliga B.M.Gladbach [Futbol] - Nürnberg [Futbol] Idman TV
20:30 Yunanistan Kupası Iraklis - Giannina Laola1 Web TV
20:30 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Galatasaray [Futbol] - Keçiörengücü [Futbol] a2 TV
21:30 Fransa Ligue 1 Caen - Toulouse Bein Sports beIN Connect
22:30 Almanya Bundesliga Düsseldorf [Futbol] - B.Dortmund [Futbol] Idman TV
22:30 Almanya Bundesliga Hertha Berlin - Augsburg Yayın Yok
22:30 Almanya Bundesliga Wolfsburg - Stuttgart Yayın Yok
22:30 İtalya Serie A Bologna [Futbol] - Milan [Futbol] Bein Sports beIN Connect
22:45 İngiltere Lig Kupası Leicester - Manchester City Bein Sports beIN Connect
22:45 İngiltere Lig Kupası Middlesbrough - Burton Albion Bein Sports beIN Connect
23:00 Fransa Lig Kupası Orleans - PSG Bein Sports 2

19 Aralık 2018 Çarşamba Canlı Maç Listesi

Saat Lig Takımlar Kanallar
13:00 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Van BB - Boluspor A Spor
13:45 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Etimesgut Bld. - Y.Malatyaspor A Spor
15:00 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Kahramanmaraş - A.Alanyaspor A Spor
16:00 Yunanistan Kupası Aris Avato - Olympiakos Laola1 Web TV
16:30 Yunanistan Kupası Chania Kissamikos - Panathinaikos Laola1 Web TV
17:00 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Kasımpaşa - Menemen Bld. A Spor
18:30 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Kayserispor - Altay A Spor
19:00 Özel Röportaj Ahmet Ağaoğlu beIN Sports Haber
19:30 FIFA Kulüpler Dünya Kupası Kashima Antlers [Futbol] - Real Madrid [Futbol] Tivibu Spor 3
20:30 Almanya Bundesliga Schalke 04 - Leverkusen S Sport Plus
20:30 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Trabzonspor [Futbol] - Sivas Bld. [Futbol] a2 TV
20:45 Fransa Lig Kupası Amiens - Lyon Bein Sports beIN Connect
22:30 Almanya Bundesliga Bayern Münih - Leipzig S Sport Plus
22:30 Almanya Bundesliga Werder Bremen [Futbol] - Hoffenheim [Futbol] S Sport Plus
22:30 Almanya Bundesliga Freiburg - Hannover Yayın Yok
22:30 Almanya Bundesliga Mainz - E.Frankfurt Yayın Yok
22:45 İngiltere Lig Kupası Arsenal - Tottenham Bein Sports beIN Connect
22:45 İngiltere Lig Kupası Chelsea - Bournemouth Bein Sports beIN Connect
23:05 Fransa Lig Kupası Marsilya - Strasbourg Bein Sports beIN Connect

20 Aralık 2018 Perşembe Canlı Maç Listesi

Saat Lig Takımlar Kanallar
13:00 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Hatayspor - Gençlerbirliği A Spor
14:45 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Darıca G.Birliği - Antalyaspor A Spor
16:00 Yunanistan Kupası Volos NFC - AEK Laola1 Web TV
18:00 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Akhisarspor - Karagümrük A Spor
18:15 Yunanistan Kupası Aittitos Spata - PAOK Laola1 Web TV
18:15 Yunanistan Kupası Ergotelis - Aris Laola1 Web TV
20:30 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Giresunspor [Futbol] - Fenerbahçe [Futbol] a2 TV

21 Aralık 2018 Cuma Canlı Maç Listesi

Saat Lig Takımlar Kanallar
11:00 Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) Kura Çekimi A Spor
19:00 Spor Toto 1. Lig Denizlispor - İstanbulspor Bein Sports Max 1
21:30 İspanya La Liga Girona - Getafe Bein Sports beIN Connect
22:30 Almanya Bundesliga B.Dortmund - B.M.Gladbach S Sport Plus
23:00 İngiltere Premier Lig Wolves - Liverpool S Sport
23:00 İspanya La Liga Real Sociedad - Alaves Bein Sports beIN Connect

22 Aralık 2018 Cumartesi Canlı Maç Listesi

Saat Lig Takımlar Kanallar
13:30 Spor Toto 1. Lig Ümraniyespor - Afjet Afyonspor Bein Sports Max 1
13:30 Spor Toto 1. Lig Elazığspor - Altay Bein Sports Max 2
13:30 Spor Toto Süper Lig Ankaragücü - Göztepe Bein Sports 1
14:30 İtalya Serie A Lazio - Cagliari Bein Sports beIN Connect
15:00 İspanya La Liga Real Betis - Eibar Bein Sports beIN Connect
15:30 İngiltere Premier Lig Arsenal - Burnley S Sport
16:00 Spor Toto 1. Lig Gazişehir FK - K.Karabükspor Bein Sports Max 1
16:00 Spor Toto Süper Lig A.Alanyaspor - M.Başakşehir Bein Sports 1
16:30 FIFA Kulüpler Dünya Kupası 3.lük maçı Tivibu Spor 3
17:00 İtalya Serie A Empoli - Sampdoria Bein Sports beIN Connect
17:00 İtalya Serie A Genoa - Atalanta Bein Sports beIN Connect
17:00 İtalya Serie A Milan - Fiorentina Bein Sports beIN Connect
17:00 İtalya Serie A Napoli - Spal Bein Sports beIN Connect
17:00 İtalya Serie A Parma - Bologna Bein Sports beIN Connect
17:00 İtalya Serie A Sassuolo - Torino Bein Sports beIN Connect
17:00 İtalya Serie A Udinese - Frosinone Bein Sports beIN Connect
17:30 Almanya Bundesliga Leipzig [Futbol] - Werder Bremen [Futbol] S Sport Plus
17:30 Almanya Bundesliga Leverkusen [Futbol] - Hertha Berlin [Futbol] S Sport Plus
17:30 Almanya Bundesliga Hannover - Dusseldorf Yayın Yok
17:30 Almanya Bundesliga Nürnberg - Freiburg Yayın Yok
17:30 Almanya Bundesliga Stuttgart [Futbol] - Schalke 04 [Futbol] Yayın Yok
18:00 İngiltere Premier Lig Bournemouth - Brighton Bein Sports beIN Connect
18:00 İngiltere Premier Lig Huddersfield - Southampton Bein Sports beIN Connect
18:00 İngiltere Premier Lig Manchester City - Crystal Palace Bein Sports beIN Connect
18:00 İngiltere Premier Lig Newcastle - Fulham Bein Sports beIN Connect
18:00 İngiltere Premier Lig West Ham - Watford Bein Sports beIN Connect
18:00 İngiltere Premier Lig Chelsea - Leicester S Sport
18:15 İspanya La Liga Atletico Madrid - Espanyol Bein Sports beIN Connect
19:00 Spor Toto Süper Lig Kasımpaşa - Beşiktaş Bein Sports 1
19:30 FIFA Kulüpler Dünya Kupası Final Tivibu Spor
20:00 Belçika Pro League Mouscron - Anderlecht S Sport Plus
20:00 İtalya Serie A Chievo - Inter Bein Sports beIN Connect
20:30 Almanya Bundesliga E.Frankfurt - Bayern Münih S Sport Plus
20:30 İngiltere Premier Lig Cardiff City - Manchester Utd S Sport
20:30 İspanya La Liga Barcelona - Celta Vigo Bein Sports beIN Connect
21:45 Hollanda Eredivisie PSV - AZ Alkmaar S Sport Plus
22:30 Belçika Pro League Standard Liege - Oostende S Sport Plus
22:30 İtalya Serie A Juventus - Roma Bein Sports beIN Connect
22:45 İspanya La Liga Athletic Bilbao - Valladolid Bein Sports beIN Connect

23 Aralık 2018 Pazar Canlı Maç Listesi

Saat Lig Takımlar Kanallar
13:30 Spor Toto 1. Lig Osmanlıspor - Adanaspor Bein Sports Max 1
13:30 Spor Toto 1. Lig Hatayspor - Balıkesirspor Bein Sports Max 2
13:30 Spor Toto Süper Lig BB Erzurumspor - Kayserispor Bein Sports 1
14:00 İspanya La Liga Valencia - Huesca Bein Sports beIN Connect
14:15 Hollanda Eredivisie Utrecht - Ajax S Sport Plus
16:00 Spor Toto 1. Lig Adana Demirspor - Gençlerbirliği Bein Sports Max 1
16:00 Spor Toto 1. Lig Eskişehirspor - Boluspor Bein Sports Max 2
16:00 Spor Toto Süper Lig Trabzonspor - Ç.Rizespor Bein Sports 1
16:00 Spor Toto Süper Lig Bursaspor - Y.Malatyaspor Bein Sports 2
16:30 Belçika Pro League Club Brugge - Antwerp S Sport Plus
17:30 Almanya Bundesliga Augsburg - Wolfsburg S Sport Plus
18:15 İspanya La Liga Leganes - Sevilla Bein Sports beIN Connect
19:00 İngiltere Premier Lig Everton - Tottenham S Sport
19:00 Spor Toto Süper Lig Galatasaray - Sivasspor Bein Sports 1
20:00 Almanya Bundesliga Hoffenheim - Mainz S Sport Plus
20:30 İspanya La Liga Rayo Vallecano - Levante Bein Sports beIN Connect
20:30 Portekiz Liga NOS Benfica - Braga S Sport Plus

24 Aralık 2018 Pazartesi Canlı Maç Listesi

Saat Lig Takımlar Kanallar
19:00 Spor Toto 1. Lig Altınordu - Giresunspor Bein Sports Max 1
20:00 Spor Toto Süper Lig Antalyaspor - Fenerbahçe Bein Sports 1
20:00 Spor Toto Süper Lig Akhisarspor - Konyaspor Bein Sports 2

25 Aralık 2018 Salı Canlı Maç Listesi

Saat Lig Takımlar Kanallar

26 Aralık 2018 Çarşamba Canlı Maç Listesi

Saat Lig Takımlar Kanallar
14:30 İtalya Serie A Frosinone - Milan Bein Sports beIN Connect
15:30 İngiltere Premier Lig Fulham - Wolves S Sport
17:00 İtalya Serie A Atalanta - Juventus Bein Sports beIN Connect
17:00 İtalya Serie A Bologna - Lazio Bein Sports beIN Connect
17:00 İtalya Serie A Cagliari - Genoa Bein Sports beIN Connect
17:00 İtalya Serie A Fiorentina - Parma Bein Sports beIN Connect
17:00 İtalya Serie A Sampdoria - Chievo Bein Sports beIN Connect
17:00 İtalya Serie A Spal - Udinese Bein Sports beIN Connect
18:00 İngiltere Premier Lig Burnley - Everton Bein Sports beIN Connect
18:00 İngiltere Premier Lig Crystal Palace - Cardiff City Bein Sports beIN Connect
18:00 İngiltere Premier Lig Liverpool - Newcastle Bein Sports beIN Connect
18:00 İngiltere Premier Lig Manchester Utd - Huddersfield Bein Sports beIN Connect
18:00 İngiltere Premier Lig Tottenham - Bournemouth Bein Sports beIN Connect
18:00 İngiltere Premier Lig Leicester - Manchester City S Sport
20:00 İtalya Serie A Roma - Sassuolo Bein Sports beIN Connect
20:00 İtalya Serie A Torino - Empoli Bein Sports beIN Connect
20:15 İngiltere Premier Lig Brighton - Arsenal S Sport
22:30 İngiltere Premier Lig Watford - Chelsea S Sport
22:30 İtalya Serie A Inter - Napoli Bein Sports beIN Connect

27 Aralık 2018 Perşembe Canlı Maç Listesi

Saat Lig Takımlar Kanallar
22:45 İngiltere Premier Lig Southampton - West Ham S Sport

28 Aralık 2018 Cuma Canlı Maç Listesi

Saat Lig Takımlar Kanallar

29 Aralık 2018 Cumartesi Canlı Maç Listesi

Saat Lig Takımlar Kanallar
14:30 İtalya Serie A Juventus - Sampdoria Bein Sports beIN Connect
17:00 İtalya Serie A Chievo - Frosinone Bein Sports beIN Connect
17:00 İtalya Serie A Empoli - Inter Bein Sports beIN Connect
17:00 İtalya Serie A Genoa - Fiorentina Bein Sports beIN Connect
17:00 İtalya Serie A Lazio - Torino Bein Sports beIN Connect
17:00 İtalya Serie A Parma - Roma Bein Sports beIN Connect
17:00 İtalya Serie A Sassuolo - Atalanta Bein Sports beIN Connect
17:00 İtalya Serie A Udinese - Cagliari Bein Sports beIN Connect
18:00 İngiltere Premier Lig Fulham - Huddersfield Bein Sports beIN Connect
18:00 İngiltere Premier Lig Leicester - Cardiff City Bein Sports beIN Connect
18:00 İngiltere Premier Lig Tottenham - Wolves Bein Sports beIN Connect
18:00 İngiltere Premier Lig Watford - Newcastle Bein Sports beIN Connect
18:00 İngiltere Premier Lig Brighton - Everton S Sport
20:00 İtalya Serie A Napoli - Bologna Bein Sports beIN Connect
20:30 İngiltere Premier Lig Liverpool - Arsenal S Sport
22:30 İtalya Serie A Milan - Spal Bein Sports beIN Connect

30 Aralık 2018 Pazar Canlı Maç Listesi

Saat Lig Takımlar Kanallar
15:00 İngiltere Premier Lig Crystal Palace - Chelsea S Sport
17:15 İngiltere Premier Lig Burnley - West Ham Bein Sports beIN Connect
17:15 İngiltere Premier Lig Southampton - Manchester City S Sport
19:30 İngiltere Premier Lig Manchester Utd - Bournemouth S Sport

31 Aralık 2018 Pazartesi Canlı Maç Listesi

Saat Lig Takımlar Kanallar

hangi maç hangi kanalda, hangi maç hangi kanalda gösteren site, maçlar hangi kanalda, canlı maçlar hangi kanalda, bugün hangi maçlar var hangi kanalda, tbf maçları gösteren kanallar, brosmodirtmut mac hangi kanalda, Bolivya - Arjantin 28 03 2017 23:00 hangi kanalda, bolivya - argentina hansl kanalda, azerbaycan almanya tv 8 5 2017

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?