Migros Yeni Yıl Alışveriş Fırsatları

Migros Yeni Yıl Alışveriş Fırsatları

209
0
PAYLAŞ

migros yeni yıl alışveriş fırsatları

Migros Grubu, mağazalarında ve Sanal Market’te beğeniye sunduğu birbirinden farklı hediye ve çeşitli ürün seçenekleriyle yeni yıl alışverişinin adresi olmayı hedefliyor.

Migros’tan yapılan açıklamaya göre grup, yılbaşı alışverişi yapmak isteyen tüketiciler için birbirinden farklı hediye ve çeşitli ürün seçeneklerini mağazalarında ve Sanal Market’lerde sunuyor.

İçerisinde birçok ürünün yer aldığı yılbaşı sepetleri ile hediye alternatifi sunan grup, istenilen tutarın yüklenebildiği HediyeM Kart ile de alınacak hediyenin tercihini hediyenin verileceği kişiye bırakılmasına olanak sağlıyor.

Yeni yılın simgesi yılbaşı ağaçları, renkli ışıklar, parti süsleri ve kar spreyleri Migros Grubu mağazalarında raflardaki yerini aldı. 90 santimetrelik yılbaşı ağaçları 9,99 liradan satılıyor.

Barbie, Disney-Pixar, Hot Wheels, Polly ve Fisher Price gibi markaların oyuncaklarının da satıldığı Migros’ta tüm Mtoys markalı oyuncak ve peluşlar yüzde 30 indirimli olarak tüketicilere sunuluyor.

Migros’ta ayrıca Pritt, Adel/Faber Castell, Command ve Ark/Akar gibi markaların birçok okul ürünü de yüzde 50’ye varan indirimlerle satışa çıkarıldı.

Bir önceki yazımız olan Çilek’ten Yeni Yıl Hediyesi Oyuncaklar başlıklı makalemizde çilek çocuk odaları, çilek çocuk odası ve çilek mobilya hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?