Nokia Lumia 530 Duyuruldu

Nokia Lumia 530 Duyuruldu

213
0
PAYLAŞ

nokia-lumia-530Microsoft, Lumia 735 ve Lumia 830 modellerinin yanı sıra Windows Phone 8.1 işletim sistemi tecrübenini yaşamak isteyenler için giriş düzeyi telefonu Lumia 530’u da Türkiye’de piyasaya sürüyor. 3G özellikli Lumia 530, üst düzey Lumia akıllı telefonlarda bulunan Microsoft yenilik ve servislerini uygun ücrete sunuyor. Lumia 530, parlak turuncu, parlak yeşil alternatiflerinin yanı sıra siyah ve beyaz renge sahip değiştirilebilir kapak alternatifleri de sunuyor.

chip.com.tr’nin haberine göre Lumia 530, hesaplı ücretiyle Microsoft servislerinden daha fazla sayıda kişinin faydalanmasını sağlamanın yanı sıra en son teknoloji akıllı telefonlarda bulunan özelliklerden faydalanmayı sağlıyor. Lumia 530, Windows Phone 8.1 işletim sisteminin sunduğu kişiselleştirme seçeneklerine ek özellikler de sunuyor:

Nokia Türkiye Genel Müdürü Sertaç Şener “Lumia serisinin üst düzey ürünleri ile aynı ileri teknoloji, uygulamalar ve Windows Phone 8.1 tecrübenini sunan Lumia 530 herkesin satın alabileceği akıllı telefonlar üretme ve Microsoft’un sunduğu en iyi özellikler ile daha çok sayıda insanı tanıştırma görevimize bağlılığımızı bir kere daha vurguluyor” şeklinde konuşuyor.

Bir önceki yazımız olan Vertu Bentley Model Telefonunu Duyurdu başlıklı makalemizde bentley, vertu ve vertu bentley hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?