OLUR OLUR!

OLUR OLUR!

257
0
OLUR OLUR!
Ortalama: 5
PAYLAŞ

Olur Olur Film Afişi

olur-olur

Olur Olur Oyuncuları

Alper Kul, Onur Buldu, Onur Atilla, Aylin Kontente, Şinasi Yurtsever, Ayça Varlıer, Taner Ergör, Jale Aylanç, Aziz Aslan, Özgür Aydın, Mehmet Özgür, Ayten Uncuoğlu, Yılmaz Gruda, Selin Yeninci

Olur Olur Film Konusu

Ali’nin kendi halinde bir hayatı vardır. Bir eczanede kalfa olarak çalışan Ali, kapıdan içeri giren bir kadını gördüğü anda her şey altüst olur. Çünkü kadın, Ali’nın çocukken hayallerini süsleyen Azra’dan başkası değildir! Külleri alevlenen aşkıyla Ali, Azra’yı tavlamak ister. Fakat bu konudaki becerileri sınırlıdır. Umutsuzluğa kapılmışken internette bir ilana rastlar: “Yaşam Koçu Zihni”, üstelik indirimden faydalanabilecek şanslı kişi seçilmiştir! Belki bir yaşam koçu hayatını yoluna sokacak ve hayatının aşkına kavuşabilecektir. Öte yandan mesleğinde işler çok da yolunda gitmeyen Zihni’yle asistanı, yeni müşterinin gelişiyle kariyerlerini yeniden canlandırabilmek için kolları sıvar. Ali’nin hayatını değiştirebilmek için birbirinden yaratıcı teknikleri uygulamaya çalışırlarken, komik olaylar birbirini izleyecektir.

Olur Olur Resimleri

Olur Olur Fragmanı

Olur Olur Film Gösterim Tarihi

 7 Kasım 2014

Bir önceki yazımız olan Hızlı ve Öfkeli 7 (Furious 7) başlıklı makalemizde fast and furious, hızlı öfkeli ve hızlı öfkeli 7 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?