Para Tuzağı (Money Monster)

Para Tuzağı (Money Monster)

20
0
PAYLAŞ

para tuzağı

Risklerin büyük olduğu, gerçek zamanlı gerilim “Money Monster/Para Tuzağı”nda, George Clooney ve Julia Roberts finans televizyonu sunucusu Lee Gates ve yapımcısı Patty Fenn’i canlandırıyorlar. İkili, her şeyini kaybetmiş kızgın bir yatırımcının (Jack O’Connell) stüdyoyu zorla ele geçirmesiyle kendilerini aşırı bir durumun içinde bulurlar. Televizyonda milyonlara gergin ve zoraki bir canlı yayın sırasında, Lee ve Patty’nin günümüzün hızlı tempolu ve küresel piyasalarının kalbindeki bir komplonun ardında yatan gizemi açığa çıkarmak için öfkeyle ve zamanla yarışmaları gerekir.

Para Tuzağı

TriStar Pictures, LStar Capital işbirliğiyle, bir Smokehouse/Allegiance Theater yapımı olan Jodie Foster filmi “Money Monster/Para Tuzağı”nı sunar. Filmin başrollerini George Clooney, Julia Roberts, Jack O’Connell, Dominic West, Caitriona Balfe ve Giancarlo Esposito paylaşıyor. Jodie Foster’ın yönettiği filmin yapımcılığını Daniel Dubiecki, Lara Alameddine, George Clooney ve Grant Heslov, yönetici yapımcılığını ise Kerry Orent, Tim Crane, Regina Sculley ve Ben Waisbren üstlendi. “Money Monster/Para Tuzağı”nın senaryosu Jamie Linden, Alan DiFiore ve Jim Kouf’a, hikayesi Alan DiFiore ve Jim Kouf’a ait. Filmin yapım ekibi görüntü yönetiminde ASC’den Matthew Libatique, yapım tasarımında Kevin Thompson, kurguda ACE’den Matt Chessé, kostüm tasarımında ise Susan Lyall’dan oluşuyor. Filmin müziği Dominic Lewis’in, müzik yapımcılığı ise Henry Jackman’ın imzasını taşıyor.

Para Tuzağı (Money Monster) gösterim tarihi 27 Mayıs 2016 olarak açıklandı.

Para Tuzağı (Money Monster) Fragman

Bir önceki yazımız olan Florence Foster Jenkins başlıklı makalemizde florence foster jenkins, florence foster jenkins film ve florence foster jenkins film konusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?