Paraf, Market ve Akaryakıt Harcamalarında 50 TL ParafPara Kazandırıyor

Paraf, Market ve Akaryakıt Harcamalarında 50 TL ParafPara Kazandırıyor

330
0
PAYLAŞ

halkbank-paraf-ve-paraflyHalkbank’ın “Ayrıcalıklar bu Paraf’ta” sloganıyla tanıttığı Paraf, market ve akaryakıt harcamalarına yönelik kampanyasıyla ayrıcalıklarına bir yenisini daha ekliyor. Paraf ve Parafly sahipleri 31 Ekim’e kadar devam edecek kampanya kapsamında marketlerden ve akaryakıt istasyonlarından yaptıkları 100 TL ve üzeri beşinci alışverişlerinde 50 TL ParafPara kazanıyor.

Paraf’ın büyümesini hızla sürdürdüğünü belirten Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Hasan Ünal, “Akaryakıt ve market alışverişlerine yönelik bu kampanyamızla müşterilerimizin temel ihtiyaçlarını karşılarken de Paraf ayrıcalıklarını yaşamalarını hedefliyoruz.” dedi.

Kampanyaya katılmak isteyenlerin “KAMPANYA” yazıp boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesini 3404’e göndermesi gerekiyor. Aynı gün içinde yapılan işlemlerden birinin dahil edildiği kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar 11 Kasım’a kadar kullanılabiliyor.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Superonline Fiber İnternete Geçişi Kolaylaştırıyor başlıklı makalemizde superonline deneme, superonline kampanya ve turkcell superonline hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?