PcDepo Battı mı?

PcDepo Battı mı?

639
2
PcDepo Battı mı?
Ortalama: 5
PAYLAŞ

pcdepo iflas

PcDepo.com internet sitesi üzerinden satışlarını gerçekleştiren Norma Bilgisayar firması satışlarını yaptığı ürünlerin teslimini yapmadan kepenkleri kapatıp piyasadan ayrıldığı konuşuluyor.

Norma Bilgisayar’ın sahibi Sinan Yener tarafından PcDepo.com üzerinden yapılan duyuruya göre ürün tedariğindeki sorundan dolayı zor günler geçirdiği görülüyor.

“Değerli müşterilerimizin dikkatine,

Firmamız; ürün tedarik zincirinden kaynaklanan aksaklık nedeni ile, sipariş gönderimlerinde gecikmiştir.

Konu ile ilgili detaylı açıklamayı en kısa zamanda yapacağız. Oluşan bu durumdan dolayı tüm müşterilerimizden özür diliyoruz.

Sinan Yener
Şirket Müdürü
Norma Bilgisayar Dış Tic.Ltd.Şti.”

29 Ekim bayramı öncesinden yapılan indirimlerle uygun fiyata bilgisayar almak isteyen kişiler kargolamaların yapılmadı ve şirketin telefonlarının çalışmadığı yönünde bilgiler mevcut.

Ayrıca, bu durumdan şikayetçi olan kişilerden bazıları Norma Bilgisayar kapandımı diye yerinde ziyaret etmeye gittiklerinde kepenklerin kapalı olduğu ve kapı üzerinde bırakılmış yerinde bulunamadı not kağıtları olduğu dikkat çekiyor.

pcdepo battı

Yerinde ziyaret etmeye giden kişiler civardaki esnafla görüşme yaptıklarında Norma Bilgisayar’ın bir gece eşyaları toplayıp kepenkleri kapatıp gittiği bilgisi aldıklarını söylediler.

PcDepo’dan sipariş verenler sipariş iptalini gerçekleştirip parasını geri alabilmek için çalıştıkları bankaya “Harcama İtiraz Formu” ile şikayette bulunmaları ve ellerindeki sipariş bilgilerini paylaşmalarını tavsiye ediyoruz.

Gelişmeler oldukça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan Vestel Venüs V3 Geliyor! başlıklı makalemizde vestel venüs v3, vestel venüs v3 fiyat ve vestel venüs v3 özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

2 YORUMLAR

 1. Ben iş Bankası nı kredi kartı ile alış veriş yaptım bankaya başvurdum ve bankadan hiçbirşey yabamayacakların söylediler o firma ile seni arada dediler yani bankada yabilacak bişe yok

  • Merhaba,

   Banka müşteri hizmetleri ile görüşüp detayı anlattığınızda herhangi bir yol olmadığını söyleyecekler, çünkü pek bilgileri yok yada uğraşmak istemiyorlar.

   Sizin yapabileceğiniz, Harcama İtiraz Formu doldurmak istediğinizi form kopyası istediğinizi söyleyin. Form elinize ulaştığında zaten formun içeriğinde tüm detaylar mevcut. Ödeme, sipariş ekran görüntüsü vs. bilgileri formla beraber bankaya faks olarak gönderiyorsunuz.

   Kredi kartlarında chargeback özelliği var ve itirazda bulunabilirsiniz.

   NOT: Bilgim dışında oldu veya harcamayı ben yapmadım gibi seçeneklerden kaçının. Durumu belirtir şekilde detaylı yazınız.

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?