Pegasus Uç Uç Günleri 2014-2015

Pegasus Uç Uç Günleri 2014-2015

237
0
PAYLAŞ

pegasus-uc-uc-gunleri-2014-2015Pegasus Hava Yolları, ekim ayında Pegasus Uç Uç Günleri ile Pegasus Plus üyesi misafirlerine yurtdışı uçuşlarında fırsat sağlıyor. Kampanya kapsamında 9-10 Ekim tarihleri arasında biletlerini www.flypgs.com üzerinden alan Pegasus Plus üyeleri, 1 Kasım-31 Mart tarihleri arasında gerçekleştirecekleri yurtdışı uçuşlarında yüzde 30 indirimli uçarak sonbahar ve kışın keyfini farklı ülkelerde çıkaracaklar.

Pegasus Uç Uç Günleri

Misafirler başta Paris, Londra, Barselona ve Amsterdam olmak üzere yurt dışında pek çok cazip noktaya yüzde 30 indirimli uçmak için www.flypgs.com adresini ziyaret edebilir.

Pegasus Plus’a üye olmak çok kolay

Pegasus Hava Yolları’nın artısı bol uçuş programı Pegasus Plus, üyelerine özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Pegasus Plus’a üye olmak isteyen misafirler, Pegasus’un internet sitesi www.flypgs.com ve mobil internet sitesi mobile.flypgs.com adreslerinden ya da 7737’ye Ad, Soyad, TC Kimlik numaralarını göndererek ücretsiz üye olabilir. 2-18 yaş arasındaki Pegasus misafirleri ise 18 yaşından büyük bir ana üyenin hesabı üzerinden bağlı üyelik oluşturarak programa dahil olabilir.

Bir önceki yazımız olan TeknoSA'dan Al, Total'den 15 TL Bedava Yakıt Kazan! başlıklı makalemizde teknosa total, teknosa total kampanyası ve total kampanya hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?