Pentax K-S2 Dijital SLR Fotoğraf Makinesi

Pentax K-S2 Dijital SLR Fotoğraf Makinesi

7
0
PAYLAŞ

pentax ricoh k s2

Yaşamın tüm önemli anlarını yakalamak için dahili Wi-Fi özelliğine, hava koşularına dayanıklı gövdeye ve tamamı yeni geri çekilebilir standart zoom merceğe sahip üstün sınıf fotoğraf makinesi Pentax Ricoh K-S2.

Dayanıklı ve sağlam SLR fotoğraf makineleri ile kendini tanıtan Pentax Ricoh, 20 megapiksel çözünürlüklü yeni Pentax K-S2 fotoğraf makinesini tanıttı. Pentax K-S2 D-SLR 20 mega piksellik AA filtresiz Prime II destekli CMOS görüntü sensörünün yanı sıra su geçirmez özellikli gövde yapısı, dahilî Wi-Fi kablosuz bağlantı ve NFC Yakın Saha İletişim teknolojisi ile öne çıkıyor. Yüksek görüntü kalitesi ve fonksiyonelliği beraber garantileyen Pentax K-S2 dijital SLR fotoğraf makinesi aile bireyleri ve fotoğraf çekmeye meraklı tutkunlar için ideal bir model. Pentax K-S2 beraberinde kit olarak gelen ultra incelikteki hareketli standart zum objektif sadece 1.5 inç yüksekliğe sahip.

Pentax K-S2 dijital fotoğraf makinesi kompakt ve hafif gövde yapısında Pentax’a özgü su geçirmezlik, dahil sarsıntı azaltma sistemi ve loş ve zayıf ışıklandırılmış, hareketli sahneler içeren ya da zorlu hava koşulları gibi ortamlarda hassas ve hızlı otomatik netleme sağlayan Safox X AF odaklama teknolojisi gibi pek çok gelişmiş özelliği bir arada barındırıyor. Çok-açılı, 921K noktacıklı (RGB+Beyaz), 3.0 inç LCD ekran ve Hava Boşluksuz Gövde ile farklı görüntüleme biçimleri elde ediliyor. Tamamen yeni Self Shot Assist kendi kendine çekim yardımcısı mükemmel “selfie” çekimi sağlıyor.K-S2’nin çok açılı LCD ekranı ve ikinci deklanşör tuşu en kolay şekilde öz çekim yapabilmenize yardımcı oluyor.

Bir önceki yazımız olan TP-LINK’ten Bluetooth Müzik Alıcısı başlıklı makalemizde bluetooth müzik alıcısı, tp link bluetooth müzik alıcısı ve tp link ha100 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?