Pronet Plus ile Saatten Evi Kontrol Dönemi Başladı

Pronet Plus ile Saatten Evi Kontrol Dönemi Başladı

7
0
PAYLAŞ

pronet plus apple watch

Akıllı teknolojileri bünyesinde bulunduran ve sağladığı hizmetlerle abonelerine emniyetli bir yaşam sunan Pronet, Türkiye’nin ilk ve tek Apple Watch ile entegre çalışan güvenlik uygulamasını hayata geçirdi. İnteraktif Güvenlik ve Görüntüleme sistemlerini içeren ‘Pronet Plus’ hizmeti ile çalışan Apple Watch uygulaması sayesinde kullanıcılar ilk kez, ev veya iş yerlerinin kontrolünü saatlerinden sağlayabilecek.

Mobil iletişim kanalları sayesinde, kullanıcıya uzak olduğu ev veya işyerinden her an haberdar olup gerekli kontrolleri yapabilme imkânı tanıyan Pronet, ilk kez Apple Watch ile birlikte çalışan Pronet Plus uygulamasını hizmete sundu. Teknoloji ile bağlantılı hizmetleriyle güvenlikli bir yaşam sunan Pronet’in Apple Watch uygulaması, kişinin bulunduğu her ortamdan sevdiklerinin güvenliğinden emin olmasına olanak tanıyacak.

Sunduğu hizmetlerle sektörde yeniliklerin öncüsü olduklarını söyleyen Pronet Pazarlama Direktörü Burçin Baysak, Apple Watch ile entegre çalışan Pronet Plus uygulaması ile bu alanda da bir ilke imza attıklarını belirtti. Baysak; “Kurulduğumuz günden bu yana tek işimiz her zaman güvenlik olmuştur. Öncelikli amacımız ise Pronet kullanıcılarının içlerini rahat ettirip, huzurlu hissetmelerini sağlamak.

Günümüz insanının yaşam kalitesini geliştiren teknoloji sayesinde, abonelerimizi ‘akıllı yaşam’ çağına taşıdık ve Pronet Plus hizmetimizi devreye aldık.Cep telefonu ve tabletlerden kontrol edilebilen İnteraktif Güvenlik ve Görüntüleme hizmetimiz ile kullanıcılarımız, ev veya iş yerlerinin güvenliğini tek bir noktadan sağlayabiliyordu. Şimdi ise günümüzün en yeni teknolojisi Apple Watch ile çalışan uygulamamız sayesinde kullanıcılar, Pronet Plus hizmetimizden konforlu bir şekilde yararlanabilecekler.” dedi.

“Güvenliği mobil hayatın kolaylıklarıyla buluşturuyoruz.” diyen Burçin Baysak uygulamaya ilişkin sözlerine şöyle devam etti: “Şu an iPhone ile birlikte çalışan Pronet Plus uygulamamız, aynı şekilde Apple Watch ile de kullanılabilecek. Abonelerimiz, İnteraktif Güvenlik ve Görüntüleme sistemlerimiz aracılığıyla akıllı saatlerinden ev veya iş yerlerini kontrol edebilecek, bildirim ve sistem uyarılarını takip edebilecek ve sevdiklerini kolaylıkla izleyebilecekler.”

Bir önceki yazımız olan iPhone 6S Plus Fiyatı Belli Oldu başlıklı makalemizde iphone 6 64gb fiyat, iphone 6 fiyatı ve iphone 6 plus hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?