Pttcell Gurur Tarifesi

Pttcell Gurur Tarifesi

110
0
Pttcell Gurur Tarifesi
Ortalama: 5
PAYLAŞ

pttcell gurur tarifesi

Ptt’nin 175. Yılına özel olarak tasarladığı ve kısa süreliğine sunduğu Pttcell Gurur Tarifesi’ni gururla sunar.

Pttcell Gurur Tarifesi kapsamında 12 ay boyuncaher yöne 1250 DK + her yöne 1250 SMS + 2 GB İnternet + Pttcell’lilerle 3500 DK görüşme süresi verilecektir.

Pttcell Gurur Tarifesi

16.02.2016 – 31.03.2016 tarihleri arasında numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulan faturalı ve/veya faturasız tarifelerden geçiş yoluyla Pttcell Gurur Tarifesi’ne başarıyla dahil olup, 16.02.2016 – 31.03.2016 tarihleri arasında bu tarifede 12 fatura dönemi kalma sözü veren müşterilerimize kampanya kapsamında toplam 12 fatura dönemi boyunca tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden vergiler dâhil 9 TL indirim sağlanacaktır. Bu kapsamda Pttcell Gurur Tarifesi’ne numara taşıma, yeni hat tesisi ve faturasızdan geçiş ile dahil olup 28 TL’den yararlanan müşteriler için tarife aylık ücreti 19 TL; Pttcell Gurur Tarifesi’ne faturalı tarifelerden geçiş ile dahil olup 33 TL’den yararlanan müşteriler için tarife aylık ücreti 24 TL olacaktır.

01.04.2016 tarihi itibarıyla Pttcell Gurur Tarifesi’ne dahil olup, tarifede 12 fatura dönemi kalma sözü veren müşteriler için kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca sunulacak aylık sabit ücret indirimi 4 TL olacaktır. Bu kapsamda Pttcell Gurur Tarifesi’ne numara taşıma, yeni hat tesisi ve faturasızdan geçiş ile dahil olup 28 TL’den yararlanan müşteriler için tarife aylık ücreti 24 TL; Pttcell Gurur Tarifesi’ne faturalı tarifelerden geçiş ile dahil olup 33 TL’den yararlanan müşteriler için tarife aylık ücreti 29 TL olacaktır.

16.02.2016 – 31.03.2016 tarihleri arasında Pttcell Gurur Tarifesi’ne başarıyla dahil olup, 01.04.2016 tarihi itibarıyla tarifede 12 fatura dönemi kalma sözü veren müşterilerimize sunulacak aylık sabit ücret indirimi 4 TL’dir.

Pttcell Gurur Tarife‘sine geçiş yapan abonelerimiz “GURUR” yazıp 1788’e mesaj göndererek kampanyaya katılabilir.

Kampanya sadece faturalı Pttcell Gurur Tarifesi’nde geçerlidir.

Kampanya koşullarını sağlayan müşterilerimiz 444 6 788 Pttcell müşteri hizmetleri aracılığıyla da kampanyaya katılabilir.

Pttcell Gurur Kampanyası başvurusunun ardından müşterilere SMS göndererek bilgilendirme yapılacaktır.

Aylık sabit ücret indirimi kampanyaya dahil olunan fatura dönemi itibariyle geçerli olacaktır.

Kampanyaya son katılım tarihi 31.12.2017’dir.

Başka bir tarifeye geçiş yapıldığında kampanya kapsamında sağlanan aylık ücret indirimi yeni tarife üzerinden devam etmez.

Şirketimizce sunulmakta olan başka bir tarifeye geçiş yapılması halinde kampanya kapsamında sağlanan aylık ücret indirimi yeni tarife üzerinden devam etmeyecek, sona erecektir. Kampanyaya kaydolan müşterilerimiz kayıt tarihinden itibaren 12 fatura dönemi içerisinde Pttcell Gurur Tarifesi’nden başka bir Şirketimiz faturalı-faturasız tarifesine geçiş yapmaları, hattı üçüncü kişiye devretmeleri, hat iptali yapmaları veya hattın Şirketimizce iptaline sebep olmaları, hattı başka bir operatöre taşıyıp ayrılmaları durumunda, cayma bedeli olarak son faturalarına yararlanılan toplam indirim ile kalan ay ücretler toplamı kıyas edilerek abone lehine olan tutar yansıtılır.

Kampanya kapsamında belirtilen tarifelere numara taşıma, yeni hat tesisi, Şirketimizce sunulmakta olan faturalı/ faturasız tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır. Anılan Kampanya kapsamında uygulanacak aylık sabit ücret üzerinden uygulanacak indirim de bu şekilde hesaplanarak, tüm faydalar bittiyse kampanya kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminin tamamı, bitmediyse aylık sabit ücret indirimi gün bazlı hesaplanılarak yansıtılacaktır.

Ayrıca; kampanyadan faydalanmaktayken tarife değişikliği yapılması halinde, kampanyalı tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık sabit ücret indiriminin tamamı, 15 günden az kullanım yapılması ve tarife faydalarının tamamı bitirilmesi halinde aylık sabit ücret indiriminin tamamı, bitirilmemesi halinde ise aylık sabit ücret indiriminin gün ile orantılı kısmı kampanyalı tarife ücreti üzerinden yansıtılacaktır. Hattın iptal olması veya abonenin ön ödemeli bir tarifeye geçiş yapması, belirttiğimiz tarifeler dışında başka bir tarifeye geçiş yapması halinde kampanya kapsamında sunulan aylık ücret indirimi ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecektir.

Kampanya kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminden, kampanyadan aktif olarak yararlanıldığı 12 fatura dönemi içerisinde yalnızca bir kez yararlanılabilmektedir.

Taahhüt süresinin sona ermesinin ardından, abonenin yeniden taahhüt vermemesi durumunda, ilgili hatta tanımlı başka bir paket ya da fayda yoksa tarifenin güncel aylık sabit ücreti üzerinden ücretlendirilir.

Bir önceki yazımız olan Turkcell'den Yeni Nesil Apple TV Kampanyası başlıklı makalemizde apple tv, turkcell apple tv ve turkcell apple tv kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?