Rockstar Games’ten GTA Online Sürprizi!

Rockstar Games’ten GTA Online Sürprizi!

51
0
Rockstar Games’ten GTA Online Sürprizi!
Ortalama: 5
PAYLAŞ

gta-online-festive-surprise-2015

Şu sıralarda en çok oynanan oyunlardan bir tanesi de hiç şüphesiz ki Grand Thef Auto Online. Her gün milyonlarca GTA oyuncusunun uğrak yeri olarak bu oyun, Rockstar Games firmasını yaptığı güncellemeler ile hiç olmadığı kadar eğlenceli olmaya devam ediyor. Her yılın bu zamanında kutlanan Noel tatilinin, yapılan güncelleme ile Grand Thef Auto Online cephesinde de kutlanması ilk kez gördüğümüz bir şey değil. Rockstar Games, bu konuda bu seneyi de es geçmedi.

Oyunun PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için Festive Surprise 2015 adı altında yayınlanan bu sürpriz güncelleme, GTA Online için en az 4, en fazla da 10 oyuncuyu destekleyen Beast vs. Slasher oyun seçeneğini de beraberinde getiriyor. Oldukça çekişmeli müsabakalara sahne olacak olan bu seçenekte amaç ise gayet basit. Beats tarafı olarak Slashers tarafının takibinden kurtulmak. Neyse ki Beast tarafı bu konuda oldukça çevik, binalardan binalara atlayabiliyor ve geçici olarak görünmez olabiliyorlar. Ancak Slashers tarafının da Demolition, Heavy ve Assault olmak üzere üç farklı sınıftan silahı var. Her bir sınıf GTA Online için RPG, Minigun ve Rail Gun sunuyor.

Öte yandan, güncellemeye özel olarak her bir oyuncunun beş atışlık havai fişek atarı ve Declasse Tampa aracına erişim imkânı bulunacak. Görünen o ki bu Noel tatilinde GTA Online ile Los Santos sokakları epey hareketli olacak.

Bir önceki yazımız olan En İyi Windows 10 Oyunları başlıklı makalemizde en iyi windows 10 oyunları, en iyi windows oyunları ve windows 10 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

YORUM YOK

YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?